Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez lehetetlen!? Ha korai...

Ugye ez lehetetlen!? Ha korai peteeresem volt meg akkor sem erezhetek semmit!?

Figyelt kérdés
2.an jott meg 7-8.an egyutt voltunk vedekezes nelkul. 10-11.en peteeresre utalo fajdalmam volt,most 2napja mellbimbom erintesre erzekeny es a hasam is szurgal,mint mensi elott! A mehszaj zart es kemeny,pedig most vagyok felidoben,peteeresnek semmi nyoma! A mehszaj peteeres utan mikor zarodik be? Akkor mikor fajdalmat ereztem es eszembe jutott,h talan peteeresem volt,kb 1 2 nap utan megvizsgaltam es akkor is zart volt. Ugye lehetetlen h mar a beagyazodastol feszul a mellem?! Meg tul korai lenne. Az elozo terhessegemnel kremes folyasom volt,most valtozo,hol kremes,hol vizszeru! Ja es a derekam is szokott fajdogalni. 30.-an kene megjojjon. Mi a velemenyetek? Talan,csak bekepzelem?

2017. júl. 18. 10:56
 1/2 A kérdező kommentje:
Mikor ovus fajdalmat erzunk,akkor erik a pete vagy akkor lokodik ki? Ha 10-11.en lokodott ki,akkor meg eltudom kepzelni,hogy voltak meg eletkepes spermak es talalkoztak. Meg annyi,hogy mikor kilokodik a pete es var ra spermium,akkor mennyi ido kell,hogy megtermekenyitse?
2017. júl. 18. 11:09
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül?
jan. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!