Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt köztetek olyan, akinek a...

Volt köztetek olyan, akinek a terhesség első hónapjában normálisan megjött a mensije?

Figyelt kérdés

Mert nekem szeptemberben megjött, októberben viszont nem. Csináltam tesztet októberben, poziív lett. (Szeptemberben nem teszteltem)

Viszont, ha csak októberben estem teherbe nem lehetnek már a terhességnek tünetei... (Megnagyobbodott mell, zsíros, pattanásos arcbőr, hányinger a kocsiban, fáradékonyság...)

Lehet, hogy már szeptemberben megfogant a baba? Vagy lehetnek már ennyire korán tüneteim?


2010. okt. 22. 09:57
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap kellett volna megjönnie, ma teszteltem, és a teszt pozitív lett.
2010. okt. 22. 10:03
 2/11 anonim ***** válasza:

Nekem volt menstruációm, a dokim veszekedett velem, hogy miért akarok minden áron terhes lenni (azóta már nem praktizál), azt mondta, hogy aki menzesszel, az nem terhes. Nagy nehezen csak kiköveteltem, hogy nézze meg, azt mondta, hogy na, mifene, 8 hetes lehet. Aztán kiderült, hogy 12.

Tesztelj, és menj el dokihoz, látod, még azok se biztosak a dolgukban, mi meg pláne nem látunk beléd. :)

2010. okt. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tavaly május 21.-én mentem orvoshoz,hogy már egy éve nem jön össze a baba,na meg már nem akar megjönni.Utoljára április elsején jött meg.Gondoltam majd csak kitalál valamit,hogy végre lehessen babám.Azt mondta,hogy irány az UH vizsgálat és abból megállapította,hogy már 8 hetes terhes vagyok,tehát március vége felé lettem terhes!Azt mondta,hogy ritka,de nem lehetetlen terhesség elején menzeszezni vagy akár egész terhesség alatt!És egyetlen egyszer sem volt hányingerem,se rosszulléteim,se hasonló.Csupán a nagy hasamon látszott,hogy babát várok,de még az sem volt vészes számomra!Kívánom,hogy neked is ilyen legyen a továbbiakban!

Egy 10 hós lány anyukája

2010. okt. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Simán lehetnek tüneteid, nekem is voltak.
2010. okt. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj uh-ra, ott kiderül, mikor fogant.
2010. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem megjött,amikor nem vártam.

Pedig tudtam,hogy terhes vagyok.

Elmentem az ügyeletre (szombati nap volt),a doki azt mondta,hogy menjek haza és menstruáljak,minek mentem nőgyógyászhoz azért mert megjött.

Megnézett azért UH-n,mert köteles ellátni a panaszom szerint,és azt mondta,nem lát semmit.


1,5 éves a lányom,akit akkor nem látott a doki!

2010. okt. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Hmm. Az biztos, hogy van pocaklakó, mert 2 csíkos tesztem volt. Csak a beköltözésének időpontjában nem vagyok biztos. Mert a mensim 1 hete maradt ki, viszont tüneteim már 2-3 hete vannak. (És az 1-2 hetes terhességnek még nincsenek tünetei...Legalábbis én azt hallottam.)

Tudtok ajánlani Bp-en jó magánnőgyógyászt?

2010. okt. 26. 16:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Hogyne lehetnének tüneteid! Simán! De azért persze majd a doki belövi pontosan, mikor foganhatott meg.

Gratulálok nektek!!!

2010. okt. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Dr. Gulyás István a legjobb nőgyógyász akit csak el lehet képzelni a világon!

Nekem ő a dokim.

2010. okt. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, lehet. Én is így jártam. Januárban megjött, de februárban már 18.-ik napon pozit teszteltem, de sajnos márciusban elvetéltem. Menj dokihoz! Drukkolok!!!!
2010. okt. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!