Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló abbahagyása...

Fogamzásgátló abbahagyása után egyből teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nőgyógyászom fel írt egy havi adag fogamzásgátlót. Babát szeretnénk. 2 napja hagytam abba voltunk is együtt a párommal. Még nem jött meg a vérzésem. A kérdésem az lenne hogy mikor van kb a legnagyobb esély a terhességre. Gondolom most úgysem jött össze majd csak kövi hónapban esetleg.
dec. 28. 22:29
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Először is kikell hogy ürüljön a szervezeted. A szervezetednek észhez kell térnie.. Van akinek összejön egyből. Ezt így nehéz megmondani hogy nálad hogy lesz. Van akinek sok idő.Legyetek együtt 2 naponta, ugyanis megsem jött a menstruációd, nem tudni mikor ovulálsz :(.Én ovutesztelnék ha biztosra szeretnék menni. De, ha együtt tudtok lenni 2 naponta ez nem szükséges de azért mégis követném lh teszttel a " helyreállt" ciklusom.
dec. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb esély a teherbeesésre ovulációkor van.
dec. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Kikell ürülnie a szervezetből, és vissza kell állni a ciklusnak
dec. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mint a nagy könyvben, 3 hónapig tartott úgymond a kiürülés.

Több évig szedtem a tabit egyébként előtte.

dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Először szedtem azt is egy levélel. Az is olyan sok idő meddig ki ürül a szervezetből?
dec. 28. 23:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiürülni. A mai fogamzasgátlók hormontartalma nagyon alacsony. Ezért van, hogy akár 1 tabletta kihagyása esetén is teherbe lehet esni.
dec. 29. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha babát akarsz, akkor minek szedted be azt az 1 levéllel? ezt most nem értem.

Egyébként első gyerekem 9év szedés után az első hónapban megfogant. Második 1 év tabletta utáni 2.hónapban jött össze.

dec. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

7 vagyok. Egyébként ha most hagytad abba, akkor a megvonásos vérzésig védett vagy. Most biztos, hogy nem jött össze.

Ha a vérzés elmúlik, utána lesz esélyed rá.

dec. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, válaszokat 😊😊
dec. 29. 09:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Tabletta abbahagyása után az első 3 hónapban még több is az esély a sikerre. Mondjuk ha te csak 1 levéllel szedtél be, akkor nem tudom, hogy ez áll-e.
dec. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!