Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi idővel a gyógyszer...

Mennyi idővel a gyógyszer abbahagyása után kezdtetek bele a “baba projektbe” / mennyi idő után estetek teherbe?

Figyelt kérdés

Én lassan 7 éve szedem folyamatosan, és érdekelnek mik a tapasztalatok. Lassan közeledünk a gyermekvállalás felé, és érdekel mennyi idő után “tisztul” úgy ki a szervezet, hogy összejön a baba.

Én symicia-t szedek, bár gondolom ez nem sokat jelent, minden gyógyszer azonos és minden ember más…



2021. júl. 19. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 évig szedtem. Mikor abbahagytam, kiderült, hogy teljesen felborította a hormonjaimat. Hol megjött, hol nem, a legdurvább az volt amikor 70dik napra jött meg. Voltam kivizsgáláson, kiderült, hogy progeszteron hiányom van. 2 évvel abbahagyás után próbálkoztunk, ekkorra már úgy ahogy normálisan menstruáltam. Elsőre sikerült is, de komplikált terhesség volt (sárgatest elégtelenség, cukorbetegség, korai méhszájnyílás).

Szóval nekem kb 1,5-2 év volt mire helyrejöttem, azután egyből sikerült a baba.

2021. júl. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sajnosmvártam 3 hónapot, addigra meg szépen borultak a hormonjaim, ciklusom. Dokim mondta, hogy kár volt, rögtön kellett bolna próbálkozni, abbahagyáskor termékenyebb lettem volna.
2021. júl. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

6 hónappal előtte, mivel ezt javasolta az orvos.

Első együttlét sikeres is lett

2021. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
10 évig szedtem egyhuzamban és egy februári hónapban hagytam abba. Április végén (amikor teszteltem) már 6 hetes terhes voltam. Azt hittem csak a gyógyszer elhagyása miatt késik. Tévedtem.
2021. júl. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb bármikor lehet próbálkozni. Viszont ajánlott 2 rendes menstruàciós ciklust kivárni.
2021. júl. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeptemberben hagytam abba, márciusban terhes lettem kB 4-5 év szedés után.
2021. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Betti92 ***** válasza:
100%
10 évig szedtem. Januárban tettem le és most augusztusban teherbe estem.
2021. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is 10 évig szedtem, decemberben hagytam abba, még semmi.. Mondjuk annyira nem csodálkozom, azóta csak egyszer menstruáltam, márciusban. Még adok egy kis időt, hogy magától helyreálljanak a dolgok, annyira nem sürgős. Bár 33 vagyok, és első lenne.. :)
2022. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!