Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis enyém lehet a baba?

Mégis enyém lehet a baba?

Figyelt kérdés

Szép napot !

Egy elég bonyolult problémám lenne vagyis volt páromnak pontosabban. A történet annyi ,hogy október 26.án volt együtt az új párjával és elméletileg védekeztek. Aztán november 10-11.én volt velem is és december 29.én jutottak el nőgyógyászhoz. A Doktor azt mondta november 16.án már megvolt a baba tehát 10-11 körüli aktus után 5-7 nap a beágyazódás. Aztán november 18.án ismét volt az új párjával. A kérdésem az lenne ,hogyha az új párjától lenne a gyermek akkor az olyan 23-25 én foganhatott meg. Mint említettem a doktor úr azt mondta 6 hetes és 1 napos tehát 16.án megvolt már a baba. Gondolom a mai modern körülmények közt nem tévedhet a doktor több mint 1 hetet. Volt párommal most minden jel arra utal ,hogy én vagyok az apa. Ebben tudna valaki nekem segíteni ? Mert teljesen összevagyok kavarodva. Kérem az ítélkezést mellőzzük.


dec. 31. 16:45
1 2
 1/19 anonim válasza:
90%

Lehet, hogy időközben összefeküdt egy harmadikkal negyedikkel is, miért is ne?

Nem volt neki meg csak a János meg a város!

DNS teszt melegen ajánlott!

Nem olcsó mulatság, de hát aki finoman szólva is ilyen frivol nőkkel szűri össze a levet, fizessen!

dec. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%
Csináltatsz apasági tesztet és kiderül.
dec. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Megkértem az ítélkezés mellőzését mégis azzal kell kezdeni a kedves első kommentelőnek...
dec. 31. 16:54
 4/19 anonim ***** válasza:
99%
"mai modern körülmények közt nem tévedhet a doktor több mint 1 hetet" - dehogynem. Erre csakis a teszt (rendes teszt) a megoldás.
dec. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
91%

Ez nem ítélkezés, hanem a pucér tény.

Egyébként ha valakinek ennyi esze sincs, hogy ilyen esetben apasági tesztet kérjen ott komoly gondok vannak

Vagy hogy akartad eldönteni feldobsz egy pénzt ha írás az enyém, ha fej a másiké?

Vannak bajok a toronyban.

Nyugodtan lepontozhatsz pont lesz@rom.

Ettől függetlenül életed végéig fizetheted a gyerektartást te lúzer!

dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
90%
Tévedhet az orvos, nekem azt mondta az enyém, hogy augusztus 10 tájékán meglesz a baba és 22-en született! Interneten néztem és 21-et írt, elhúztam egy napot majdnem, de 21-en a magzatvíz már kipukkadt. Úgyhogy ja tévedhet nyugodtan. A DNS-teszt az igazi.
dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
87%
Már megint te? Mégis mit vársz itt a kamu kérdéseddel? Hurrá, gratulálunk, apuka leszel! Sok boldogságot, vedd is el a csajt feleségül!
dec. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 babyboom567 ***** válasza:
99%
Ha a terhesség 6 hetes és 1 napos, akkor az embrió 4 hetes,ugyanis a terhességet az utolsó menszesztől számolják.
dec. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%

29-en volt 6+1 napos, akkor november 16-an volt az utolso menszesz elso napja. Baba ott meg biztos nem volt, az orvos nem tudja mikor fogant pontosan a gyerek, szamitasokat tudnak vegezni az utolso menstruacio elso napja alapjan.

Sem a nov. 10-11, sem pedig a 18-i aktusbol nem foganhatott az a gyerek. Inkabb 1-2 hettel kesobb. Kicsit tobbet kellene olvasni a megtermekenyitesrol, a menstruaciorol, teherbeesesrol.

dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
99%
November 16-án volt az exed utolsó menstruációja (innen kezdődik a terhesség, noha ilyenkor még érett petesejt sincs, nem hogy baba), november 30. körül foganhatott, tehát az az apuka, akivel akörül szexelt. A 20. hétig még egészen pontosan mutatják a méretek a valós terhességi kort, úgyhogy ha te november 11-én voltál együtt vele utoljára, akkor ez teljesen biztosan nem a te gyereked.
dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!