Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem erősödnek a tesztek?

Figyelt kérdés

Van még remény? 4 napja teszteltem a felsőt és ma az alsót. Nem látok semmilyen irányba változást. Talán annyi, hogy most sokat járok wc-re talán nem volt elég koncentrált a vizelet. Facelle szerintem már szebben kéne mutassa :(


Hasonló esetben lett valakinek végül baba belőle?


Sajnos nem tudom jelenleg az ovum idejét csak azt tudom, hogy az első teszt 14 nappal aktus után a mai 17 nappal utána készült...szóval olyan 13-16. Dpo lehet. Férjem külföldön dolgozik csak ez az oka, hogy ennyire pontosan tudom. (Mielőtt valaki ezen akadna fent.)


Tegnapi vérvételen a hcg 40 volt.

Progeszteron 31.28nmol/L (9.8ng/L)


Már van kint egy kérdésem, de azóta ez változott, hátha így könnyebben akad olyan, aki hasonlóan járt.



[link]



jan. 3. 09:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
38%
jan. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem akkor volt ilyen, mikor üres maradt a petezsák.
jan. 3. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Kedves 2-es sajnálom :S

Én egy icipicit még reménykedek, hátha beindul a dolog.

Olyan soka oka lehet sajnos.

jan. 3. 10:13
 4/22 anonim ***** válasza:
84%

persze, reménykedni szabad. kell is.

De fel kell készülni a csalódásra is.

Én is anno ide feltöltöttem a tesztjeim. kivétel nélkül mindenki gratulált. mindenki állította a pozitív az bárhogy jó. aztán jött a pofára esés.

2#

jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hát igen...sajnos én is jártam úgy, hogy 6 nap késés után teszteltem a teszt csík erősebb volt a kontrollnál, majd 6 hetesen élő terhesség, 9 hetesen meg elhalt és ikrek lettek volna. Sajnos a teszt sosem 100%, de mivel ennyire nem változik az erőssége a tesztjeimnek kicsit aggódom, nem e méhen kívüli.
jan. 3. 10:27
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
5ös amit te írsz az megint más, ott elindult normálisan a terhesség, viszont valamiért megszakadt, sajnos ez a 9-10 hét körül gyakori, általában hormonprobléma az oka
jan. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%

A pozitív az pozitív, akármilyen erős is. Nem értem miért jó őrületbe kergetni magad ezzel a hasonlítgatással.

DE! Attól még hogy pozitívat teszteltél, nem biztos, hogy megmarad a terhesség. Ez van, ezt el kell fogadni sajnos.

jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
71%

Mindenképp nézetnék még 1x hcg-t,hogy duplázódik-e 2 naponta, nekem ez a 40 picit kevésnek tűnik. 11dpo körül volt ilyen a facelle tesztem,erősödött is kicsit de nem lett sokkal erősebb,155 volt nemvárt napján a hcg, aztán sajnos pár nap múlva halványodtak a tesztek, 7.héten indult be a vetélés.


De az is lehet, hogy picit később ágyazódott be és beindul szépen. Drukkolok,írj majd ha van fejlemény.

jan. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm, bizakodok. Holnap megyek vérvételre.


Kisfiammal 117 volt a hcg 16.dpo-n.


Most kb 14.dpo lehetett a tegnapi vérvétel...de sajnos nem tudom pontosan. Na de holnap kiderül. Jelentkezem a végeredménnyel.

jan. 3. 18:32
 10/22 anonim ***** válasza:
56%

Az utolsó terhességemnél 4 napig alig változott a teszt, majd megindult, sajnos ez a lemaradás az uh is látszott és 7.hétben meg is szakadt.

Volt olyan hogy szép tesztek 15 ezres hcg de szívhang 8.héten sem lett.

Ezt az idő dönti el, nekem ha nem erősöd{tt vagy kémiai lett vagy missed

jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!