Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka, hogy nem...

Mi lehet az oka, hogy nem erősödnek a tesztek?

Figyelt kérdés

Van még remény? 4 napja teszteltem a felsőt és ma az alsót. Nem látok semmilyen irányba változást. Talán annyi, hogy most sokat járok wc-re talán nem volt elég koncentrált a vizelet. Facelle szerintem már szebben kéne mutassa :(


Hasonló esetben lett valakinek végül baba belőle?


Sajnos nem tudom jelenleg az ovum idejét csak azt tudom, hogy az első teszt 14 nappal aktus után a mai 17 nappal utána készült...szóval olyan 13-16. Dpo lehet. Férjem külföldön dolgozik csak ez az oka, hogy ennyire pontosan tudom. (Mielőtt valaki ezen akadna fent.)


Tegnapi vérvételen a hcg 40 volt.

Progeszteron 31.28nmol/L (9.8ng/L)


Már van kint egy kérdésem, de azóta ez változott, hátha így könnyebben akad olyan, aki hasonlóan járt.



[link]



jan. 3. 09:39
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Lett ebből baba?
márc. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.

Január 22-én elkezdtem vérezgetgetni, de mivel olyan semmilyen volt és éjszaka erősen görcsölgettem inkább elmentem vérvételre 24-én. 995 volt a hcg.

Másnap elmentem nőgyógyászhoz, petezsákszerű valamit látott, de már összeesett volt. Nem volt biztos ez sem. Rá kb 2 órára elkezdtem görcsölgetni...mint terhesen a jóslók, így munkából inkább elindultam haza...mire hazaértem már ilyen másfél perces fájásaim voltak 1 perces szünetekkel...ez ment 5 órán át aztán elmúlt. Utána kezdtem el rendesen vérezni. Nem volt erősebb egy mensinél, de durvább dolgok jöttek ki :(

Konkrétan végig vajúdtam a vetélést...nagyon nem volt kellemes, de gond nélkül túl lettem rajta és kontrollnál egyértelmű volt, hogy legalább a műtétet megúsztam.


Elég sokáig elhúzódott, ugye már 7 hetes is elmúltam mire megindult, de már az első héten tudtam, hogy rosszul halad a dolog....


Azóta egyszer volt mensim, nem is próbálkoztunk. Kell egy kis pihi.

márc. 29. 07:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!