Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle terhességi teszt...

Facelle terhességi teszt nehezen erősödik a második csík?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valahol olvastam hogy a facelle kazettás teszten nehezen erősödik a második csíkocska. Tapasztalatok?

jan. 4. 17:44
 1/4 anonim válasza:
52%
Szia :) mikor Én tesztet vásároltam, lebeszéltek erről a tesztről. Én a helyedben egy másik fajtával próbálkoznék. 😊
jan. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%
Szia nekem mindig szuperűl működött. Sose volt vele gond. Szerintem az egyik legjobb teszt .
jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Nekem nem volt vele bajom, bar hozzatennem, hogy mar 4 napja kesett, amikor teszteltem, azonnal eros pozi lett. Ezen kivul meg csak egy digitalisat csinaltam, mert kivancsi voltam, hogy az milyen.


Probalj ki masik fajtat akkor, most hatranyod nem szarmazhat belole.

jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy a fontos, mindig egy fajta tesztet csinálj és azt hasonlítsd össze. Ha két nap eltéréssel nem erősödik vagy 3 nap, akkor az nem jó. Ha erősödik akkor rendben lehet.

A teszt csíknak nem kell olyan erősnek lennie, mint a kontrollnak. A lényeg, hogy erősödjön a teszt, a hcg 2-3naponta duplázódik, ami a terhesség elején még egyértelműen látszik a teszteken is. Kb egy hét késésig.


Én most pont úgy jártam, hogy 5 napja totál egyformák a 10-es és 25-ös tesztjeim...hcg vérvétel két nap eltéréssel csökkenést mutatott. Ezért nem erősödtek a tesztek, kb a vérvétel nélkül is egyértelmű volt.


Szóval kell az erősödés :)


Sok sikert, és mindenképp egyforma tesztet hasonlítgass. Maximum 3 nap eltérésnél kell láss változást!

jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!