Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív, menstruáció...

Teszt negatív, menstruáció mégis késik, miért?

Figyelt kérdés

Nem szokott késni, azt hittem baba van, de negatív.

(1 tesztet csináltam)

Voltak furi tünetek is amik nem szoktak lenni menstruáció előtt, szédülés, émelygés, mégse baba.

Szilveszterre, legkésőbb 1-én kellett volna jönnie.


jan. 4. 19:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Magyarul 3 napja késik. Ez bárkivel előfordulhat. És teljesen normális. Nekem 25-27 napos a ciklusom. Karácsonykor a 20. napon megjött. Ez van. Nem gépek vagyunk. 🤗
jan. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Késik más okból.Ezer okból késhet.Nem csak akkor nemjön meg a menstruáció ha terhes az ember.
jan. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Én ugyanígy vagyok, ráadásul december 26. óta késik. Világéletemben 28 napos ciklusaim voltak, fogalmam sincs mi van. Lehet, hogy most kimaradt egy peteérés.
jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
#3 Vagy lehet hogy késett az ovud és akkor a menszi is csúszik. :)
jan. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
Ugyanígy voltam, karácsony helyett végül másodikán jött meg. Sose szokott késni.
jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy a 2-es írta. Ezer oka lehet a késésnek.
jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én fixen tudom, mikor volt az ovu
jan. 4. 22:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért vannak lepontozva az előttem válaszolók, pedig teljesen jót írnak. Ennyi késés simán belefér. Nekem volt, hogy majdnem egy hetet késett úgy, hogy előtte mindig pontos volt. Ez ilyen, a hormonok kiszámíthatatlanok, ezt el kell fogadni.
jan. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7!

Honnan tudid fixen? Ovuteszt+hőmérő?

jan. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. De sajnos sokan ezzel szórakoznak. Köszi a válaszokat!
jan. 5. 01:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!