Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet baba?

Szerintetek lehet baba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,


Segítséget szeretnék kérni volt-e valaki hasonló helyzetben.

Férjemmel kisbabát szeretnék rajta is vagyunk a baba témán.

November 8-án volt az utolsó mensim, ami 5 napig tartott.

December 7-én nagyon kevés barna folyásom volt másnapra el is múlt.

Decemberben nem jött meg a mensim, több tesztet is csináltam mind negatív.

Karácsony előtt dec.22-én elmentem nőgyógyászhoz, azt mondta megvasatgodott méhnyálkahártyát lát, de babára utaló jelet nem.

1 hete görcsöl a hasam mintha meg akarna jönni nem egésznap hanem időközönként. Kicsit tanácstalan vagyok. Nem tudom mi lehet.


25/l



jan. 5. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A negatív tesztek és az orvos "Ön nem tethes" kijelentése után komolyan el kell mondjuk Gyakorin is az egyértelműt??!
jan. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az érdekel volt-e valaki hasonló helyzetben.

Olvastam olyat, aki több negatív teszt ellenére is várandós volt mint kiderült.

Illetve az is megfordult a fejembe, hogy korán mentem dokihoz.

Kérdezni még szabad nem gondolod?!

jan. 5. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én meg olyat is olvastam, hogy a gonosz boszorkány békává változtatott egy királyfit.
jan. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kedvenc meséim voltak gyerekkoromba, de a szerelmes csóktól újra királyfi lett én nem csak olvastam láttam is mesében. :D
jan. 5. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok dolog okozhatja a menstruáció kimaradását. Nem tudom, mennyire követed a ciklusaid? Mármint hogy tudod, hogy történt peteérés (hőmérőzés, nyák, ovu teszt, méhszáj stb.)?


Egy anovu ciklus tud ilyet okozni. Én lehet nézetnék laborban egy progeszteron szintet. Most így hirtelen ezek jutnak eszembe.

jan. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ja meg esetleg nem magas a prolaktinod? Még lehet azt is megnézetném, vagy egy ACTH és kortizol szintet.


5-ös voltam

jan. 5. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy ez baba lenne sajnálom.

Mivel nagyon ráizgultál arra hogy összejöjjön a stressz miatt simán kimaradhat a mensi. En inkább erre saccolok.

De szurkolok hogy osszejojjon❤️

jan. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!