Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pecsételő vérzés és erős...

Pecsételő vérzés és erős jobboldali petefészek fájdalom oka mi lehet?

Figyelt kérdés

Ciklusom 24. napján vagyok, és ma reggel törlésnél pici folyást vettem észre, olyan mint ovunál szokott lenni: kevés tojásfehérje nyák, csak a közepén volt egy gombostűfejnyi barna folt. Utána elég erős, kifejezetten fájdalmas szúrkálást éreztem jobboldalon a hasam alján. Mostmár ez szerencsére enyhült.

3 nap múlva lenne esedékes a mensim, de babát szeretnénk. Viszont most nagyon megijedtem, mert ezeket a tüneteket nem beképzelem. Inkább jöjjön a nemvárt, mint vmi méhen kívüli terhesség..

Volt valakinek hasonló? Mi lett végül?



jan. 8. 11:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel követed az ovulációd? Mert ezek inkább arra jellemző tünetek, lehet szimplán ebben a ciklusban tolódott…
jan. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem beágyazódásnál is volt ilyen, persze akkor még nem sejtettem, hogy az. Amúgy bármi lehet belőle
jan. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem követem, csak körülbelül tudom, ahová a naptár bejelöli. De inkább hamarabb szokott lenni, mert 26-27 naposak a ciklusaim.

Első gyermekem a ciklus 8.napján történt együttlétből fogant.

jan. 8. 11:30
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként tényleg olyan, mint az ovuláció szokott lenni, azt is elég gyakran megérzem, mert fájdalmas. De ahhoz szerintem már késő.

Beágyazódás lenne? Ha igen, akkor nagyon remélem, hogy jó helyre ágyazódott be!

jan. 8. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt még korai lenne megmondani, egy hét múlva tesztelj
jan. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Méhen kívüli dolgot" ilyenkor még nem fogsz megérezni. Méhen belülit sem.

Lehetett beágyazódás, lehet, hogy meg fog jönni, bármi lehet. P@r nap múlva kiderül.

jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy gombostűfejnyi pötty nem pecsételő vérzés. Nekem egyébként ovunál volt ilyen.
jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!