Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha fáj a cisztám, és úgy...

Ha fáj a cisztám, és úgy érzem kisugárzik jobboldalon hátra a vesémre is, akkor az már biztos, hogy az endometriózis jele? A "sima" petefészekciszta nem jár ilyen fájdalommal?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ha fáj a cisztád,az elég gond!Sürgősen konzultálj az orvosoddal!
2009. márc. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem nem biztos, hogy annak a jele, de menj dokihoz, mert oka van ha fáj.

Lehet felfáztál, de ciszta is okozhatja.

2009. márc. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál tud róla, ezért megyek laparoszkópiára, hogy az endometriózist kizárják. Én csak azt szeretném tudni, hogy ha érzem is hogy van ott valami, akkor az már tuti nem csak egy sima ciszta, hanem endometriózis?
2009. márc. 23. 09:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, h endometriózis, nekem is volt ciszta, és éreztem is és mégse az volt. Bár nekem szerencsére nem volt laparoszkópia, mert felszívódott 1 hét alatt. Neked mióta van ott?
2009. márc. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha minden igaz január óta, akkor vettem észre, hogy mensi alatt és utána olyan furcsán érzem a jobb oldali petefészkem. Utána mentem dokihoz. Bíztam benne, hogy a mostani mensimmel felszívódik de sajnos még mindig érzem hogy ott van. Ez nem olyan erős szúró fájdalom, hanem olyan tompa feszítő érzés. Algoflex- M-et, ha beveszem akkor egész napra elmulasztja de másnap újból érzem.
2009. márc. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!