Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt nektek már olyan hogy a...

Volt nektek már olyan hogy a nemvárt előtt pár nappal jöttek a szokásos mensi görcsök, esetleg picit gyengébbek és mégsem jött meg, hanem baba lett belőle?

Figyelt kérdés

Három napot fájt a fejem egy huzamban, a hasam szintén három napja görcsölget, szurkálgat, szombat-vasárnapra nem várom. Nem merem beleélni magam, csak tapasztalatok érdekelnének, hogy volt-e nektek ilyen "tuti mindjárt megjön" érzés és mensi helyett baba lett belőle?! Csak hogy mennyire "átlagos" tünet? :)

10.dpo-n vagyok, tesztelni még nem akartam ilyen "korán".


jan. 10. 16:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Első terhessegnel 1 hétig azt hittem meg fog jönni, teljesen olyan tüneteim voltak. Azért nem is vettem tesztet, ráadásul az első probalkozos hónap volt, nem is hittem volna, hogy egyből sikerül. Azóta elmúlt 2 éves.

De a pms tünetek ugyanugy megelozhetik ugye a menzeszt is, változhatnak is egyik hónapban ilyen, aztán megint más.

jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem így volt. Már biztos voltam benne hogy az a hónap is úszott.

Most 1.5 éves

De volt ilyenáskor is és akkor csak sima mensi volt.

jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tapasztalatokat! És megvártátok hogy megjön-e vagy hamarabb teszteltetek?
jan. 10. 17:12
 4/7 anonim ***** válasza:

Volt. Mondjuk baba nem lett belőle, mert vetélés lett, de terhesség igen☹️ Nem teszteltem előbb, de gyanús volt, mert addig sose volt ilyen. Utána viszont szinte minden hónapban, mégse voltam terhes.

Pontosabban most épp terhes vagyok, de most meg nem tudom, mikor nem kellett volna megjönnie, tehát mennyivel fájt előtte, vagy utána, mert azt hittem, ovum se volt😂

Mi ebből a tanulság? Bármiből lehet bármi 🤷🏼‍♀️

jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz, utolsó! :D Nagyon idegesítő hogy a várandós és a pms tünetek is lehetnek teljesen ugyanazok.. :D
jan. 10. 17:19
 6/7 anonim ***** válasza:

#2 vagyok.

Én nemvárt után 2 nappal teszteltem. Egész addig biztos voltam hogy úgyis megjön, mert görcsölök és pecsételek

jan. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, abban a hónapban mikor összejött a baba, akkor biztos voltam benne hogy meg fog jönni. Görcsölgettem utána is, terhesség alatt is, az is normális.
jan. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!