Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik pozit teszteltetek, volt...

Akik pozit teszteltetek, volt pms tünetetek?

Figyelt kérdés
Nemvárt napján negatív lett a tesztem, de továbbra is késik. Olyan tüneteim vannak, mint mensi előtt, úgyhogy ezt már elengedtem, de kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan, hogy a pms tünetek ellenére baba van?
jan. 11. 14:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnél volt elég rendesen pms tünetem.
jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jan. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ikrekkel nem volt semmi, fel se tűnt, hogy késik. Sajnos miased ab lett 9.héten.


Következőnél inkább furák voltam a pms tűneteim és 10.dpo-n pozi lett a 10-es teszt...onnantól émelyegtem is rendesen.


Most semmilyen pms tünetem nem volt, furcsáltam is, majd pozit teszteltem és onnantól émelyegtem, sajnos a tesztek stagnáltak a vérvétel is alacsony lassan növő hcg-t mutatott, ma kiderült kémiai...


Ha magamat nézem a pms hiány egy nem jól fejlődő terhesség kezdete nálam xD bocsánat ez már csak saját statisztika :)

jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Pms sem szokott lenni
jan. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem a szokasos mell es derekfajdalom volt, azt hittem meg fog jonni. Hat, nem jott meg. 9 hetes vagyok.
jan. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első gyerekemnél azt éreztem, hogy megjön.

A másodiknál nem volt semmi tünet, teljesen elfelejtettem, hogy meg kellett volna jöjjön.

jan. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. Az elsőnél még remegtem is 2 napig akkora görcseim voltak, aztán meglepődtem, hogy nem jött meg, mert biztos voltam benne, hogy megfog. Most a másodiknál is voltak görcseim, egésszen a 10. hétig kitartott.
jan. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Konkrétan napokig olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön,- azt is éreztem hogy megjött, de csak bő folyásom volt menzesz helyett. Ez volt az első gyanús jel, emiatt teszteltem.
jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!