Melyik teszt a jobb?

Figyelt kérdés
Dávid 10es,vagy xepil korai az új?!dávidot 100ft ért vettem...hihetek neki?6án volt ovum és a dávid negatív még .. igen tudom korai...
jan. 17. 07:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha késik és még mindig negatív akkor veheted annak.
jan. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dávidról itt nagyon sok rosszat olvasni. Sokan mondják, hogy az nem 10-es teszt, és hogy jóval a nemvárt napja után lett csak nagyon halvány pozitív. Úgyhogy én az xepilt mondanám.
jan. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Az én david tesztem teljesen negatív volt, mikor a facelle már egyértelmű pozitív. Nekem nem jött be
jan. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha semmi nem indokolja az idő előtti tesztelgetést akkor felesleges. Ha pedig késik és tényleg terehes vagy akkor a leggagyibb teszt is kimutatja.
jan. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nos facellét kaptam reggel csinálom meg mert kiöntöttem a pisit ami reggeli elsö volt...biztosra akarok menni.. így reggel megcsinálom a facellét aztán kiderül...köszi csajok😘
jan. 17. 11:18
 6/7 A kérdező kommentje:
6án volt ovum akkor azt a napot is belekell számolni a Dpoba??
jan. 17. 18:03
 7/7 anonim ***** válasza:
6.-án volt pozitív az lh teszt, vagy 6.-án volt ovud? Ha 6.-án volt pozi, akkor 7.-én volt ovud, azaz 8.-a az 1.dpo. Ha 6.-án volt ovud, akkor 7.-e az 1.dpo.
jan. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!