Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue vizsugaras hcg...

Clearblue vizsugaras hcg teszt mutathat beágyazódás utáni első napon pozitivat? Tényleg ennyire ézékeny?

Figyelt kérdés
rá két napra a Walentin 1o-es meg negativat???

#téves #tényleg ennyire jó a Clearblue? #ha elmentem egy hcg-re #minden kiderül melyik teszt volt a rossz #vagy gyenge.
2016. okt. 20. 08:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Ha kesik par napot, akkor kell tesztelni.

2016. okt. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy ez clostis hónap volt, eltolta az ovulációt, vagyis kettő ovulációt csinált (vagy 3-at ezt nem tudom biztosan)


szóval volt egy ovu 13. napon (ez csak valószinű, de em biztos), egy biztos a 21. napon. és egy a 28. napon.


emiatt nekem azon a napon amikor teszteltem már 4 napja késett.


ezért nem tudom kiszámolni, hogy akkor most a teszt mikortól él, hogy kimutassa. ezért inkább a belőtt beágyazódáshoz próbálom igazitani. mert az hogy most valójában mikor kéne megjönnie, arról fogalmam sincs.

2016. okt. 20. 09:01
 3/14 A kérdező kommentje:
szóval az a lényeg, hogy az eltolódott ovuláció (21. nap) miatt a beágyazódás is tolódott (+12 nap). Ezért akkor amikor beágyazódás után voltam egy nappal, akkor már az eredeti ciklushoz képest már 4 napja késett.
2016. okt. 20. 09:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Mutatsz egy képet a tesztről? Nekem a clearblue a 12 dpon erős pozitív volt! :)
2016. okt. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
2016. okt. 20. 10:09
 6/14 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik terhessegemnel a nem vart elott 4 nappal, azaz 10. Dpon-n halvany pozitiv lett ez a clearblue. Tenyleg terhes voltam.

De az a biztos, ha par nap mulva ujra tesztelsz, mert olyan is volt, hogy ugyanez halvany pozitiv lett, kesett is a mensim 2 napot, de megjott. Lehet hogy kemiai terhesseg volt, nem tudom.

2016. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Válaszoltam üziben is, de itt is leírom, szerintem ez pozitív! Próbáld meg a facellet, az tuti kimutatja! :)
2016. okt. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem még halványabb volt a függőleges csík a 12. dpon ezzel a teszttel. Pozinak tűnik. :)
2016. okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
most már csak azt nem értem, hogy hogy lehetséges ez hétfőn, amikor azt mondta az orvos, hogy pénteken látta az ovulációs folyadékot, szóval ha megrepedt a tüsző tegyük fel szerdán (és még ez látszott péntek reggel) akkor az 5 napig vándolt vasárnapig, és hétfőn elkezdte befúrni magát (akkor volt is barna amúgy) de azt kimutathatta a teszt? azt amikor még csak a vándorlás után elkezdte a befúródást? én már végképp nem értek semmit.
2016. okt. 20. 11:48
 10/14 A kérdező kommentje:

vagy akkor kellett hogy legyen egy korábbi ovuláció is.


Ja nem tudom mondtam -e fentebb, hgoy ez clostis hónap volt. de állitólag akkor sem lehet ekkora idő különbségekkel több ovuláció, max 2-3 nap eltéréssel.

2016. okt. 20. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!