Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes ha 6.dik napja...

Lehetek terhes ha 6.dik napja nem jon meg de a teszt negatív?

Figyelt kérdés
sziasztok utoljara dec 13án jott meg es most mar 6.dik napja kesik egyebkent mindig ossze vissza jon meg van amikor 25napra van amikor 30 viszont szerintem 6 napot nem kesett meg soha. a baratommal ovszerrel vedekeztunk es mindig kivette mielott elment nem szakadt el es elmeletileg nem volt gond. teszteltem a 3dik nap akkor teljesen negativ volt. altalaban nekem minden mensi elott hanyingerem van igy ezt nem vettem into jelnek de lehet hogy még is terhes vagyok?vagy ha nem akkor mi a baj?

#negativateszt #miertnemjonmeg #mikorfogmegjonni
jan. 17. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Gondterhes.
jan. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Komolyan mondom én nem értem ezeket a kérdéseket. "Védekeztünk, negatív a teszt, lehetek terhes?"

Tudod mikor volt az ovud? Nyilván nem. Ha nem tudod azt sem tudhatod hogy késik e a menstruációd.

Könyörgöm ha ennyire félsz ne szexelj vagy használj más féle fogamzásgátló módszert is.

jan. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eleve irod hogy rendszertelen( össze vissza jön meg)a menstruációd 25-30 napos akkor mihez képest késik? Késni ezer ok miatt késhet.Az meg hogy 6.napja késik azt nem tudom honnan szülted mikor össze vissza jön meg. Nem hiszem hogy terhes lennél.
jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összegzem. Gumit használtatok, plusz el se ment benned.

Tehát te attól félsz, hogy a gumin egy mikrorepedés keletkezett, mert más esetben úgy szakad, hogy nem lehet nem észrevenni. A barátodnak az előváladéka tartalmazott élő spermiumot, ami csak a férfiak egy részére igaz. Abból 1 átverekedte magát a mikrorepedésen és felúszott a petesejtig.

Na, ha ebből terhes leszel, szerintem tartsd meg. Aki ilyen kitartó, megérdemli az életet 😁

Nem vagy terhes! Azért késik, mert eleve nincs rendszeres ciklusod.

jan. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jó, amikor megláttam, hogy képes vagy leírni, hogy 6.dik...🤔

Utána már meg sem lepődtem a kérdésen. 🤨

jan. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!