Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes ha már 12...

Lehetek terhes ha már 12 napja késik és eddig mind három teszt negatív?

Figyelt kérdés
nem védekeztünk de az fix hogy nem élvezett belém. Tudom hogy így is lehet eselye de azért hozzátettem
2022. márc. 31. 07:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem valószínű. Ha rendesen első vizeletből, időben leolvasva végezted a teszteket, és negatívak - és ha tuti, hogy 12 napja késik, mert amúgy rendszeres a ciklusod, akkor a terhesség esélye ezek mellett annyira minimális, hogy arra már nemmel lehet válaszolni.
2022. márc. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tartom valószínűnek. Legalább már egy halvány tesztnek kellene lennie.
2022. márc. 31. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát annyi hogy mindegyiket este fele csináltam :/ az sokat szamit?
2022. márc. 31. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Nem 5 nappal mensi előttdélután csináltam, és ott a 2.csík
2022. márc. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer majdnem 20 napot kesett, total megorultem, egymas utan csinaltam a teszteket, mar nogyogyaszhoz is bejelentkeztem, de mire mentem volna megjott. Aztan rajottem, hogy az edzesek miatt csuszott meg, azota igy is maradt, minden ho 10. napja korul jon (+/- 2-3nap). De peldaul drasztikus dieta es edzesek mellett ki is maradhat akar egy verzes, durva.
2022. márc. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ancsita14 válasza:
nem valószínű.
2022. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!