Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szàradási csík, vagy tényleg...

Szàradási csík, vagy tényleg ott van?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nyáron 9+4 hetes várandósan sajnos elvetéltem. Két hetente jártam kontrollra , spontán vetélés volt. A doki akkor azt tanácsolta, hogy decembernél előbb ne próbálkozzunk babàval. A ciklusom követhetetlen és elég hosszú, van, hogy 35 napos, de olyan is volt, hogy 41 napra jött meg. Az utolsó menstruációm december 7-én volt. Az elmúlt pár napban elképesztő fáradtság tört rám, és nagyon érzékenyek a melleim. Tegnap délután gondoltam ellövöm az egyetlen tesztet, ami otthon volt és 3 percen belül megjelent a másik csík is. Élőben szép rózsaszín. A férjem szerint ez nagyon halvány és ez nem lehet baba.


Szerintetek? Ma munka után mindenképp veszek többfajta tesztet. Mikor teszteljek újra? Nagyon szeretnénk már ezt a kisbabát . ❤️


[link]



jan. 17. 11:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Halvány, de pozitív. Szorítok!
jan. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%

Tényleg ott van.

Még egyet csinálj, ha egyértelmű, nem is kell több.

Tobbfajta is felesleges. Mindnek mas az érzékenysége. Vegyél egy predictor earlyt, vagy egy digitális clearblue-t, azokon nem kellakd keresgetni a nyomokat.

Egyébként a jalvany pozitív is pozitív, biztos hogy van baba a dologban, különben negatív lenne a teszt (férjednek)

jan. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
A tegnapi negatív tesztemhez képest ez igencsak pozitív akar lenni. Csinálj még egyet reggel.
jan. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem halvány pozi. Szurkolok! :)
jan. 17. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
18%

Én erre nem mernék pozitívat mondani, de az x-epil csak 25-ös és nehezen is sötétedik.

Inkább csinálj egy tizes tesztet, az már biztosat kell hogy mutasson, drukkolok!

jan. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
65%
Ez pozitív, reméljük jól alakul minden :)
jan. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%

Mivel rendszertelen a ciklusod, bizonytalan a dolog, de a teszted pozitív. 3 nap múlva ismételj ugyan ilyen teszttel. Ha szépen elindult akkor erősebbnek kell lennie :) Ha erősödött akkor két héttel későbbre mehetsz dokihoz.


Drukkolok!

jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm mindenkinek ! 🤗❤️

Felhívtam az orvosomat, mivel így váltunk el, ha van egy halványka teszt is, azonnal szóljak. Szerda délután megvizsgál. Szerinte is egy érzékenyebb teszt kéne , és első pisiből. Én meg ugye ezt tegnap késő délután csináltam , ráadásul előtte már vagy 20x voltam pisilni . 🫣


Körbe nézek, itt milyen tesztek vannak ( külföldön élek) , de Clearblue tuti van. Reggel tesztelek és mindenképp megírom, hogy mi a helyzet. :)

jan. 17. 14:23
 9/13 anonim ***** válasza:
61%
A férjedre ne hallgass :)
jan. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A "férjem szerint ez nagyon halvány és nem lehet baba" nálunk már 6 éves. 😄

Ez egy pozitív teszt. 🙂

jan. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!