Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Norcolut közben ovuláció?

Szszsz00 kérdése:

Norcolut közben ovuláció?

Figyelt kérdés

sziasztok!

olyan kérdéssel fordulnék hozzatok, hogy az elozo ciklusomban vegig, kb 22-23 napig végig rózsaszín pecsételésem volt, ezért a dokim felírt norcolutot, amit tegnap előtt este kezdtem el szedni,amitől ugye verzesem lesz kb 2 héten belül, szoval eddig 3 szemet szedtem be, de közben éreztem, és a nyákon láttam is, hogy ovulációm lesz valószínűleg, csináltam is egy tesztet, ami pozitív is lett, így most az lenne a kérdésem, hogy szerintetek mit csináljak? szedjem tovább, vagy mi legyen? nem szeretném, hogy ”véletlen” sikerüljön a baba, de távozzon a verzessel. 🥺



jan. 18. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha neked ilyen szintű hormonproblémád van, hogy 3 hetet végig vérzel, akkor nem sok a valószínűsége, hogy ovulálsz.

A magas lh szintet pcos is okozhatja, ami miatt pozitív volt az ovu teszt.

Régebben én is sokszor szedtem Norcolutot, és bár kezelve lett vele a problémám, de nem oldotta azt meg, csak addig amíg szedtem.

jan. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon stresszes hónap volt,és mindennek fejében beteg is voltam. Valószínű ez okozta a kavarodást, egyébként van peteérésem rendszeresen. De köszönöm a válaszodat, én nem voltam elég alapos, és ezeket az infókat lehagytam.😊
jan. 18. 10:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Hidd el, a stressz nem okoz 3 heti vérzést, de te tudod.
jan. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!