Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 napja késik a mensim mi...

16 napja késik a mensim mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

általában mindig késik de csak 10 napot utánna megszokott jönni és már megszokott hogy késik , viszont ennyit nem szokott

December 22.-én volt egy kis rózsaszín folyásom utánna január 3.-an kellett volna meg jönnie de nem jött meg csináltuk 2-3 napja 3 tesztet is de negatívat mutatott , tegnap óta szúr a hasam egész éjjel meg reggel is néha be szúr , cigit mar egyáltalán nem kívánom mintha más lenne az íze mint eddig .. A tesztekkel lett volna baj vagy nem értem .



jan. 18. 16:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Mi az hogy mindig késik 10 napot? Én ezt nem tudom értelmezni. Ha mindig ennyit késik akkor sose késik hanem 10 nappal hosszabb a ciklusod mint ahogy számolod...
jan. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Tesztelj újra, a teszt nem rossz.

De amúgy mi az hogy mindig 10 napot késik mindig?

Az átlag ciklus 28 nap, de nem mindenki van ebbe benne, ezek szerint neked 38 napos ciklusaid vannak, így 6 napja késik, akkor az ovud is később volt ki tudja mennyivel, de az is lehet azért szúr a hasad mert most lesz ovud. Bármi lehet, akár az is hogy egyszer + lesz a teszt, de az is hogy kimarad egy ciklusod és majd csak februárban jön meg.

jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ma megint csináltam tesztet , negatívat mutat . Holnap megyek dokihoz majd kiderül mi a probléma
jan. 18. 19:35
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd, hogy mi ez a mindig 10 nap késés? Én sem értem...
jan. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Igen akkor ezek szerint 38 napos ciklusaim vannak
jan. 18. 19:47
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát számold meg őket banyek. Egy nőnek tudnia kell hogy hány naposak a ciklusai. Ez kulcsfontosságú.
jan. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
A lényeg a lényeg hogy még így is 6 napja késik és a teszt nem mutat semmit sem :)
jan. 18. 21:23
 8/16 anonim ***** válasza:
58%
Azért mert nem vagy terhes. Más a gond.
jan. 19. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

6-os: te okostojás.

Létezik olyan,hogy mondjuk PCOS vagy más menstruációs zavar amikor NEM tudod hány napos a ciklusod mert egyik hónapban késik 5 napot aztán megjön 2 nappal korábban.

Nekem is pcos-om van. Van amikor megjön hó elején aztán következő hó végén. Majd egy hónapig normális aztán megint csúszik.

jan. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9-es , Köszönöm végre valaki !

Ma voltam orvosnál cisztam volt de ki durrant azért nem jött meg egy héten belül azt mondta meg fog jönni , viszont vissza kell menjek mert a rákszűrési eredményembe láttak valami gebaszt amit kb 2 hónapja csináltak :( és majd valami ultrahangot csinál megint

Majd február 27.-én ki derül

jan. 19. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!