Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 26 éves vagyok 3 napja kesik...

26 éves vagyok 3 napja kesik a mensim az normalis ? Viszont a jelei meg vannak…Csak nem tudom mi a gond …

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 09:10
 1/4 anonim válasza:

Persze hogy az.

Én 24 vagyok kb 13-14 éves koromtól írom minden alkalommal.

Írd te is és ha ilyen vagy még nyugodhatsz hogy anno is volt ilyen én leírom hogy előtte hogy érzem magam stresszes vagyok-e meg utána hogy vagyok közben milyen.

Nekem volt olyan hogy abszút semmi stressz nem volt és 8 napot késett utána fél évig abban az új időpontban jött meg. Aztán megint át állt van ilyen ne aggódj. :)

3 nap sztem nem sok amúgy nekem volt olyan hogy ki maradt egy hónap aztán kövi hónapban rendesen meg szenvedtem vele annyi jött...

Én nem szedek fogamzásgátlót meg semmi ilyesmit van nemi életem ha ez számít de sose izgultam komolyabban hogy baj lenne.

Ha jársz évente legalább egyszer nő gyogyaszhoz nem hiszem hogy baj lenne ne aggódj :)

Ha kimarad sincs baj 1000 oka lehet csak ne rendszeresen történjen de ugye akkor nyilván orvoshoz mész.


Kitartást, és ne izgulj ❤️

2023. júl. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt lehet hogy mar rastresszeltem es azert is kesik…🙈🤦🏼‍♀️
2023. júl. 25. 12:32
 3/4 anonim válasza:
Sok oka lehet ne aggódj ❤️
2023. júl. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg jött, a mensid? A stressz is késlelteti
2023. okt. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!