Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy csak...

Lehetek terhes, vagy csak nagyon akarom a babát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

26 éves vagyok, korábban fogamzásgátlót használtunk, de idén már nem szedtem, miután abbahagytam pontosan 28 napos volt a ciklusom, de mióta babát szeretnénk folyton késik, hol 5 napot, hol 15 napot. Most is 11 napja késik, megcsináltam "pár" tesztet, de negatív az eredmény. Viszont olyan dolgokat érzek, amelyeket korábban nem, hányingerem van, állandóan szomjas vagyok stb. Nem tudom, hogy most a szervezetem és a fejem csap be, vagy még van okom reménykedni.


2010. okt. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát passzolom, nem látok a hasadba, lehet terhesség is, de könnyen lehet képzelt tünet is. Én nagyon szurkolok hogy baba legyen. Próbálj ki egy jó minőségű 10-es érzékenységű tesztet reggeli első vizeletből :) Megy a drukk :)

2010. okt. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos én is sokszor produkáltam terhességi tüneteket, amikor már nagyon vártuk a babát. Ennek ellenére lehetsz állapotos. Szurkolok neked is, ahogy minden reménykedőnek!
2010. okt. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nagyon akarom a babát, de ennek ellenére a mensim pontosan megjön mindig! Ha késne, akkor igencsak elgondolkoznék, hogy ez baba lehet. De a késést nemcsak baba okozhatja, hanem ciszta is...Én helyedben elmennék orvoshoz és kiderülne mi az oka a mensi késésének.
2010. okt. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia! Sajnos az ilyen tüneteket hormonzavar is okozhatja!
2010. okt. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Orvosnál voltam, nincs semmi baj, nem talált semmi bajt, ő is csak annyit mondott, hogy sajna maga a fogantatás iránti vágy is kitolhatja a ciklust, a tudatom hat a ciklusra :(

2010. okt. 23. 18:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is voltak terhes tüneteim. Ráadásul tavaly decemberben még a kollégáim is mondták, hogy szerintük terhes vagyok, mert sokszor fájt a fejem, az alhasam. Aztán jött a csalódás, a negatív teszttel. :(

Nekem is sokszor késett. A 29 napos ciklusom mellett volt, hogy a 35. napon jött csak meg.

Aztán már görcsösen akartam, állandóan figyeltem, hogy nincs-e tünetem. (Kis hányingernél, fejfájásnál, már reménykedtem.)

Szeptemberben eldöntöttem, hogy nem érdekel, nem fogom erőltetni, majd jön a baba, ha neki jól esik.

A mensi napja utáni napon teszteltem, és pozitív lett.

Szóval, ha neked 11 napot késett, és a teszt még mindig negatív, szerintem nincs baba. :(:(

De drukkolok, hogy minél előbb legyen!

2010. okt. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!