Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Dpo 8. véres fehérnemű?

Dpo 8. véres fehérnemű?

Figyelt kérdés

Tegnap arra értem haza a munkahelyemről,hogy tiszta vér volt a bugyim.

Azóta semmi. Azt hittem megjön mára vagy valami de semmi.

A ciklus első napjától a 9.-ig mindennap együtt voltunk. 12. vagy 13. napon ovulálhattam.

Van valaki aki hasonlót tapasztalt?


jan. 19. 14:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
88%
Volt ilyen velem gyakran, sőt olyan is volt hogy fél napig enyhén meg volt, másnap semmi, harmadik napra megjött rendesen.
jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De nekem messze még a menstruáció. Még egy hét.
jan. 19. 14:39
 3/31 anonim ***** válasza:
91%
Nekem egyszer volt ilyen, a nőgyógyász azt mondta, előfordulhat, de progeszteronhiányra is gyanakodott. Nem voltam terhes, utána rendesen jött meg, úgyhogy a nőgyógyásszal is abban maradtunk, hogy egyszer mindenkivel előfordul bármi.
jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Nekem görcsölget is a hasam nagyon minimálisan. Valamiért azt érzem,hogy terhes vagyok. Nem tudom megmagyarázni. 3 nap múlva csinálok egy tesztet
jan. 19. 14:44
 5/31 anonim ***** válasza:
91%
3 évig próbálkoztunk, volt 36 napos ciklusom, volt 21 napos. Sose felejtem el, pont egyszer nyaraltunk mikor egy héttel korábban megjött, nem is akadtam ki... Nem tudom mióta próbálkoztok a babával, de sajnos nagyon meg tudja borítani a ciklusokat
jan. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
91%
Azért érzed azt mert annyira bebeszéled magadnak. Én nagyon sokszor 100%ra biztos voltam benne, hogy baba lesz, amikor pozitív lett a tesztem az esélytelenek nyugalmával csináltam meg, mert tutira biztos voltam benne, hogy csak késik. Nem akarlak elkeseríteni, de inkább pozitív csalódás legyen, mint negatív
jan. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Dehogy beszélem be magamnak.

Mi nem görcsölünk rá mint itt sokan.

jan. 19. 14:49
 8/31 anonim ***** válasza:
92%

Beagyazodasos vérzés volt, terhes vagy, gratulálok...


De csak mert ezt akarod hallani.


Nekem is volt ilyen, nem is 1x. Mégsem lettem terhes.

jan. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
89%
Kívánom a legjobbakat. Viszont az igaz amit írnak. Nekem régen hormonprobléma miatt volt egy hónap,hogy kétszer jött meg. Azóta soha olyan nem volt. 2,5 évig vártunk a lányomra,nekem tűpontos ciklusaim vannak. Itt viszont volt minden,1 héttel hamarabb,egy héttel később. Volt pms nélküli késés,volt minden. Amikor összejött akkor meg minden ugyanolyan volt,mint máskor. Most a másodiknál 2-3 nappal mielőtt megjött volt egy kevés barna maszatolásom görccsel. Pár csepp kb. Azt hittem megjön hamarabb,olyan érzésem volt. Majd ez elmúlt ott aznap és nem jött meg. Pár napra rá pozitív volt a teszt. De te azt írod,tiszta vér volt a fehérnemű:/ Azért szorítok! Mesélj majd.
jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
90%
7es most erre mondjam azt hogy én se görcsöltem rá, vagyis de, csak én úgy gondoltam eleinte, hogy nem. Az hogy kiírod ide hogy terhes vagy e már rágörcsölés
jan. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!