Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Figyelmen kívül hagytam, hogy...

Figyelmen kívül hagytam, hogy forró vízben nem szabad fűrdeni. Másnap délelőtt észrevettem hogy véres lett a fehérneműm. Akkor az egyszer fordult elő, azóta nincs semmi. Vetélés történhetett?

Figyelt kérdés
A párommal már egy ideje probálkozunk. Viszont figyelmen kívül hagytam, hogy forró vízben nem szabad fűrdeni. Másnap délelőtt észrevettem hogy véres lett a fehérneműm.Akkor az egyszer fordult elő, azóta nincs semmi.Lehet, hogy elveszítettem a magzatot?
2008. márc. 2. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Volt pozitív teszted? Én mindenképpen felhívnám az orvosomat!
2008. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy veteles tortent, de mindenkeppen menj el orvoshoz.En is ugy jartam, hogy forro vizben furodtem es eros verzes lett a kovetkezmenye. Nem tortent veteles, de azota nagyon kell vigyaznom magamra. Semmi furdes, csak zuhany es semmi szex. Sajnos ez van! Ne aggodj nem lesz baj, csak vigyazz magadra!
2008. márc. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!