Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 37 hetes pocakos vagyok,...

37 hetes pocakos vagyok, hetek óta jóslófájásokkal. Két napja erőteljes nyomást érzek a gáttájékon, amolyan tűszerű érzéssel, mintha varrataim lennének. Ma véres lett a fehérneműm, de azóta sem jött több. Mitől lehet ez, közeledik a szülés?

Figyelt kérdés
2008. okt. 18. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű,hogy a nyákdugó távozik.A nyákdugó távozásától számítva lehetnek napok,de akár még hetek is hátra,attól függ,hogy milyen a méhszáj állapota,mennyire zárt,esetleg nyitott.

39 hetes kismama

kitartást kívánok

2008. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Vagy a nyákdugó távozott,v. tágulási vérzésed is lehet.Szerintem hívd fel a dokid,mert ha az utóbbi,akkor lehet szülsz.Könnyű szülést :-) Bárcsak már ott tartanék.40+1 nap pocis
2008. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A vérzésre nem volt jellemző, hogy nyálkás lett volna, inkább, mint menstruációkor.

2008. okt. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!