Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tényleg nagyobb a valószínűség...

Tényleg nagyobb a valószínűsége a vetélésnek, ha később lesz pozitív a teszt?

Figyelt kérdés

9. dpo-n járok, 10es teszt full negatív. Tuti, hogy 9. nap, LH teszt alapján 11-én volt ovum, plusz érezni is szoktam... Két tüszőt is látott a doki, bár több mint 25 mm voltak, nem mondta, hogy rendellenes lenne, pedig sokan már azt mondják, ez inkább már ciszta. Nem szoktak PMS tüneteim lenni, de most szurkál a méhem tájékán, olyan "meg akar jönni" érzés, az előzőnél is volt ilyen, amiatt gondoltam, hogy sikerült, de már elbizonytalanodtam teljesen.

Előző terhességemnél is a 14 napon lett pozitív a 10es teszt, dpo10-en semmi nem volt,de kB 6. héten meg is állt a fejlődésben, missed ab lett a vége. Többeknél is olvasom, hogy mikor későn lett pozitív, nem is maradt meg a terhesség...Van valakinek ezzel pozitív tapasztalata? Annyira félek már, elég rég próbálkozunk, és csak egy sikertelen terhességnyi élményem van...félek a negatív teszttől is, meg az újabb vetéléstől is...



jan. 20. 18:56
 1/8 A kérdező kommentje:
Jahj, mielőtt nekem estek, amiatt tesztelek korán, mert a doki mondta, hogy ha pozitív a teszt, mihamarabb menjek vissza, mert akkor el kellene kezdenem a progit, viszont mivel amúgy minden rendben a ciklusommal, feleslegesen nem akarja szedetni velem minden egyes ovu után.
jan. 20. 18:58
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

Mindket tesztem a 14.napon lett pozitív,egyik baba elment (missed ab)a másik itt ugrál körülöttem,kettő éves.

Nem ezen múlik a vetélés

jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik.
jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Jesszus! Ezt tényleg túltolod. Egyáltalán nem biztos, hogy lesz egyáltalán + teszted, nem hogy későn. Semmi köze hozzá.

Barátnőm korán tesztelő, minden gyereknél korán látszott neki, mégis volt, amelyik nem maradt meg.

Én nem szoktam korán tesztelni, de késésnél is alig látszott, 9.dpo-n nagy semmi lett volna. Az elsővel elevetéltem, a másodiknál olyan magas volt vérből a hcg, hogy azt hitték, tuti ikrek, mégis alig látszott a teszten. Most vagyok a tizedik hétben, egy baba, de köszöni szépen, egyelőre jól van. Ha nem marad meg, biztos nem azért lesz, mert egy hülye papírcsík nem mutatta elég korán a többezres hcg-t.

jan. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem emelkedik megfelelően a hcg az jelezhet vetélést, de ezt a teszt nem fogja neked mutatni
jan. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
9 dpo-n vagy.Van akinek nem mutatja ki a teszt 9dpo-n ha 14 napos a luteálisod akkor van hogy dpo12-n lesz csak pozitív.Egyenlöre ez negatív igen, de az nem azt jelenti hogy ha csak dpo14.en lesz pozitív a teszted akkor az már késő és elvetélsz.Hagyd abba az olvasgatást, mert belebolondulsz, attól nem lesz jobb. Ha elmegy a baba az egészségügyi okból van. Ne keress tüneteket magadon nekem is volt szurkálás stb stb, mégse volt pozitív tesztem azokban a hónapokban és jól megjött. Aztán amikor sikerült semmit nem éreztem. 9dpo-n lett pozitív nekem mert dpo10en kellett volna jelentkeznie a havimnak.Erős tesztem csak 5 nappal a nemvárt után volt. 39hetes vagyok.
jan. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%

Nekem rövid, 23 napos ciklusom van, pecsételek minden mensi előtt 3 napot.

A tesztem 1 nap késés után olyan halvány volt hogy forgatni kellett (predictor)...

Ovum fix hogy a 9. napon volt, lh teszt és UH is igazolta. Ennek ellenére soha nem lett egyforma a 2 csík egyik teszten se pedig már 20 hetes vagyok nagyon magas hcg-vel😅

Van akinek egyszerűen pisiből nem annyira látszik.

jan. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#7! Pacsi. 40ezer fölöttivel teszteltem egyet, hátha lesz végre egy olyan, amit le tudok fotózni és elrakni emlékbe, hogy tényleg pozitívnak látszik, nem csak napfénynél hunyorogva, szerkesztve 🤣Na, akkor már majdnem egyforma lett a 2 csík.😁

#4

jan. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!