Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vérzés normális? Mit tegyek...

Vérzés normális? Mit tegyek nagy valószinüségel 5 hetes kismama vagyok csináltam 7db tesztett mind pozitiv doki szerint is az vagyok de még nagyon picike volt és nem láttot csak körgyűrűt meg megvastagodott a méh fal.

Figyelt kérdés
Csinált rák szűrést és azóta vérezgetek nagyon picike és csak minden 4 pisilésnél láttom a papiron. Ez 3 napja van szaladjak dokihoz vagy várjak még? a doki mondta előre vérzés felléphet rákszűrés után de nem tudom hogy ezt még mindig arra fogjam-e. 2 éves kisfiamnáől 2szer volt vérzésem veszélyeztettet voltam de az nem ilyen volt.
2011. máj. 30. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ne is rohanj de hívd fel a dokit v. az ügyeletet ők megmondják hogy normális-e.
2011. máj. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel a dokidat. Én is veszélyeztetett vagyok, de nálam nem csináltak rákszűrést pont ezért, hogy elkerüljük a vérzést. Igaz tavaly októberben volt rákszűrésem.
2011. máj. 30. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

első v.


Mit mondott a doki?

2011. máj. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!