Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Predictor early 10.dpo?

Predictor early 10.dpo?

Figyelt kérdés

Holnap leszek 10. dpo-n, persze ki akarom még bírni 12-13 dpo-ig a tesztelést, de olyan nehéz.

Volt akinek 10.dpo már mutatta? Esetleg ha lenne kép is :)


jan. 21. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
11en legelőbb és az az "ott valami van", de másnap újat kellett csinálni, az mar azért csík volt, nem csak egy kis sötét folt.
jan. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi, igyekszem várni :)

Novemberben volt egy korai vetélésem, valószínűleg 11.dpo lett halvány pozi az első tesztem (facelle), másnap a predi is pozitív lett.

Akkor még nem figyeltem az ovumat, de 11.dpo-t úgy számoltam, hogy akkor voltunk utoljára együtt, azelőtt meg 8 nappal szóval biztosan nem akkor fogant :D

Korábban 9 és 10.dpo-n is volt halvány tesztem de kémiaik lettek csak.

12. dpo-n volt még halvány első tesztem, mikor baba is lett.

Szóval ha holnap nem bírnék magammal akkor is tudom, hogy még se a pozitív se a negatív nem jelent biztosat, csak ez a pár nap már nagyon nehezen telik :D

jan. 21. 18:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Fiammal 10 dpo delután volt halvány pozitív.

Most 11 dpo reggel lett pozitív ,előtte nem teszteltem

jan. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Sajnos ez is missed lett végül, valahol sejtettem mert hiába derengett valami 8dpon nagyon lassan erősödött, és az első uh is hozta ezt a lemaradást

jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sajnálom, hogy nem maradt meg a babád.

Én anno 2 naponta teszteltem (nagy nehezen kibírtam) és úgy szépen mutatta, hogy erősödik.

Igazából az előző terhesség elején barnázás miatt progit szedtem azért is szeretném tudni minél hamarabb, nehogy ezen múljon.

Novemberben péntek-szombat-vasárnap voltak pont a pozi tesztek és hétfőn már késő lett volna a doki, de kaptam progit. Viszont csak pozi teszttől kell szednem.

jan. 21. 23:13
 6/7 A kérdező kommentje:

Ja és kedves 4-es. A második képen melyik fajta teszt van?

Elég hamar mutatta neked.

Prediből nekem már az új van, múltkor kimutatta de a régi fajtát jobban kedveltem amúgy

jan. 21. 23:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Dm príma a másik teszt.

Sajnos nem az első missedem volt. Nekem napi tesztelés mellett is szépen erősödtek a tesztjeim napról napra, a többi terhességnél. Ha nem erősödött akkor kémiai lett végül.

jan. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!