Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik DPO-n lehet tesztelni...

Hányadik DPO-n lehet tesztelni egy Predictor Early vagy korai X-epillel?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy 9-11. DPO-n már lehetnek egyértelműek.


Sajnos az a baj, hogy parázom, nem szeretnék pozitìv tesztet, mert sajnos a kapcsolatom nem jó irányba tart, nem hiszem, hogy akármi miatt együtt kéne maradjak valakivel, akivel nem érzem jól magam annyira.


De úgy vagyok vele, ha mégis terhes lennék, akkor egyedülállóként is megpróbálom, akkor is ha pokoli nehéz lenne... bár elképzelni sem tudom, mit szólna egy pozitív teszthez.


7. DPO-n vagyok, borzalmasan fájnak a melleim. Tudom, ez nem egyértelmű terhes tünet, de most megijedtem.



jan. 17. 20:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az aggódás miatt jobban figyelsz magadra, ezért feltűnőbb a pms tünet. Biztosat a nem várt napján tesztelhetsz....őszintén....az a 3 nap már nem oszt nem szoroz. Viszont a nem várt előtti tesztek SOHA nem jelentenek biztos eredményt....tehát feleslegesen stresszeli magát vele az ember.


Nyilván mindenki akkor tesztel amikor szeretne, de a tényen nem változtat, hogy az első igazi terhességi tünet a kimaradt mensi...kémiai terhesség esetén is lehet pozitív a teszt, aztán 1-2nap késéssel megjön a mensi.


Mérlegeld a dolgot, mensi előtt a negatív se fog megnyugtani és a pozitív se biztos, hogy az is marad.

jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, igyekszem nem túlaggódni és elhinni, hogy szépen meg fog jönni jövő szerdán, ahogy mindig!


Részben emiatt is szakítanék, neki sajnos belefér a megszakításos, én meg ezen teljesen ki vagyok borulva, mert nem figyel rám és az én érdekeimre.

jan. 17. 21:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így alakult a kapcsolatod, valóban jól teszed, hogy tovább szeretnél lépni. A legjobbakat kívánom neked!


1#

jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
együttlét után 10. napon délután mutatta nekem mindig a teszt. Addig nem volt érdemes tesztelnem.
jan. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kincses, pozitìv teszt esetében? Sajnos az a helyzet, hogy ha negatív lenne, talán akkor sem nyugodnék meg teljesen.
jan. 18. 13:49
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, addig csak negatívat mutatott. És minden nappal erősebb volt a teszt csíkja azután.
jan. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!