Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol van a méhszáj a terhesség...

Hol van a méhszáj a terhesség első heteiben?

Figyelt kérdés

Késik 3 napot. Még nem akarok tesztelni, mert úgy sem mutat semmit.

Van hőmérsékleti görbém és ott mindig meg kell vizsgálni. 1 éve akarunk babát. Nincs semmilyen utalás hogy terhes lehetek. Semmit nem érzek még azt sem hogy meg fog jönni. utálok várni. de kibírom.


2008. jan. 8. 01:05
 1/3 anonim ***** válasza:
32%

Szia.Ezzel a méhszáj tapogatással kapcsolatban már nagyon sok kérdés volt.Ìrd be a keresöbe.

Én is mértem a hömet,de soha sem tapogattam,magymnak.Ez a doki dolga.Attól nem fogsz elöbb teherbe esni.

Nekünk 11 hónap kellett.

38hetes kismama.

2008. jan. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én már mensi előtt teszteltem, pozitív lett. Szerintem 3 napos késés már megérne egy tesztet.
2008. jan. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezt erről a honlapról másoltam be neked:

[link]

"Sok terhesgörbén megfigyelhetö, hogy a méhszáj a várt menstruáció idöpontja körül kemény és zárt volt, és a hüvelyben középen vagy teljesen behúzódva helyezkedett el. Ha utánagondolunk, ez logikus is, mert egy zárt és nehezen elérhetö méhszáj védi a babát a felszálló fertözésektöl."

Tudom sokan azt mondják, hogy ne nézd magadnak, de én is szoktam "vizsgálgatni". Össze-vissza ciklusnál , már ez is utaló jel lehet. Nézz szét a honlapon aminek a címét beírtam, én sok hasznos-érdekes dolgot láttam ott.

2008. jan. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!