Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor fogant? Hanyadik...

Mikor fogant? Hanyadik ciklusnapon illetve hany napos volt a ciklus?

Figyelt kérdés
Aki biztosra tudja irja meg mikor fogant a babaja? (Pl.akik vmi oknal fogva csak akkor tudtak egyutt lenni abban a honapban)

jan. 24. 10:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindkét gyerekem 12. nap fogant, 26 napos volt a ciklusom világéletemben, aznap lett kb feleolyan erős a teszt, mint a kontroll csík. Amúgy ha valaki csak egy nap tudott együtt lenni a párjával, lehet, hogy csak 3 nap múlva fogant a baba, addig még életképesek a spermiumok, de akár tovább is. Én lh tesztekből tudom, hogy amikor meghalok, úgy görcsöl a hasam, akkor másnap reggel van ovu.
jan. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mikor fogant, nem tudom pontosan.

De 28 napos a ciklusom, 4 nap mensivel. 5.nap szexeltünk. Az az 1 alkalom volt abban a hónapban.

Folyamat 2 héttel nagyobbnak mérték.

jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

MINDEN ciklusom 25 napos volt egész életemben.

Az elsö gyerek a 24. napon fogant, a második a 18. napon, a hamradik meg az 5-en.

jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
8%
Ha létezett volna bármikor is olyan hónap, amikor csak 1x szexelek a férjemmel, nem akarok gyereket. Milyen kapcsolat már az, nem is kapcsolat. Baráti viszonyba meg nem kell gyerek.
jan. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4! nyilván tudod a körülményeket.... idióta
jan. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A ciklusom 28 napos, a baba a 14 napon fogant( péntek este 9 óra tájékában😁) a páromnak lett egy hónapos munkája külföldön és csak akkor jött haza, innen tudom biztosra.
jan. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Az első gyereknél átlag 28 naposak voltak a ciklusaim 16. napom volt ovum, ez biztos. 14. és 16. napon is együtt voltunk.

A második gyereknél átlag 24-5 napos ciklusaim voltak. 15. napon volt az ovum és szintén 14. és 16. napon voltunk együtt.

Ez így nagyon programozottnak hangzik, pedig esküszöm nem direkt. :D Vagyis részben (alkalmazom a termékenységtudat módszert).

jan. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
#4 Én onnan tudom, hogy melyik együttlétből fogant mindkét babánk (két különböző karácsonykor), mert december 21-31-ig csak 24-én hagytak nekünk nyugtot a rokonok, csak akkor tudtunk együtt lenni a férjemmel. De ha hazajön, megmondom neki, hogy mi csak baráti viszonyban vagyunk és visszavisszük a két gyerekünket ahonnan hoztuk.
jan. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es: nálunk a férjem munkájából adódott, hogy idönként egész hónapban nem tudott otthon lenni.
jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

28-31 naposak voltak a ciklusaim

Luteálisom 10 napos volt. Abban a ciklusban amikor megfogant a 21.ciklusnapon ovuláltam.

A pozitív teszt napján voltunk együtt majd másnap.

jan. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!