Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet attól terhes egy lány...

Lehet attól terhes egy lány ha belenyúl az előváladékba majd elől picit megfogja magának?

Figyelt kérdés
Nem nyúlt be semennyire csak fájt neki ahogy ujjaztam. Ezután tette oda a kezét de lehet nem is volt előváladékos csak már parázik nagyon. Nem volt semmilyen kontaktus, még csak nem is élveztem el, csak mikor izgatni kezdett előváladékos lettem és olyan lett a keze, ennyitől lehetséges? Mégegyszer mondom nem nyúlt be magának, én benyúltam de tudomásom szerint nekem nem volt olyan a kezem se az ujjam.

jan. 24. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát így nagy csoda lenne. Ha tényleg csak annyi volt, amit írsz, akkor nem. Ennyitől nem lesz terhes.
jan. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Járj még egy kicsit suliba, meg figyelj biológián.
jan. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem lesz terhes
jan. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
jan. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondta, hogy odanyúltam magamnak is így lett rajta egy kicsi előváladék. És én azután nyúltam be. de nem mélyre , 1-3 centire mert fájt neki, 2masodpercet sem töltött az ujjam benne mert már fájt neki. utána ki i húztam.
jan. 24. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Veres Pali bácsi jutott eszembe erről a kérdésről.

Neki szoktak tinimagazinokban annak idején föltenni ilyen kérdéseket a 12-18 éves fiatalok.

jan. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!