Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a terhességi...

Szerintetek ez a terhességi teszt pozitív?

Figyelt kérdés

Három tesztet is csináltam. Mindhárom teszten nagyon halvány csík jelent meg. Szerintetek ez pozitív teszt? Előre is köszönöm a válaszokat! Még menstruáció előtt vagyok, de reménykedem, hogy már nem fog megjönni.


Kép: [link]



jan. 25. 15:15
A kérdező szavazást indított:
terhesség
teherbeesés
terhességi teszt
20 szavazat
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Véletlen beállítottam egy szavazást a kérdéshez, kérlek azt hagyjátok figyelmen kívül!
jan. 25. 15:27
 2/25 anonim ***** válasza:
73%

én nem mondanám még ezt pozitívnak. 2 nap múlva csinálj újat.

Gondolom még nem késik

jan. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
78%
Én reménykednék és reggel csinálnék újat.
jan. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem pozitív lesz, gondolom élőben még jobban látszik. Rózsaszínnek is tűnik.
jan. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
22%
Minek csináltál egyszerre hármat?🤦🏽‍♀️ Attól nem leszel terhesebb. Meghagyhattad volna mondjuk 2 nap múlvára. Amúgy pozitívnak tűnik, igen, majd kiderül erősödik-e.
jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Amúgy teljesen igazad van, én se tudom minek csináltam hármat. :D Egész nap azon járt az agyam, hogy a két csíkot csak én látom vagy tényleg ott van. A férjem szerint egyértelműen ott van mindegyiken a második csík. Majd vasárnap tervezek újra tesztelni, addig várok. :D
jan. 25. 16:55
 7/25 anonim ***** válasza:

Én azt mondanám, hogy pozi, de a nemvártig bármi történhet. Hány nap van a nemvártig?

(Az én férjem az ilyen tesztre azt mondta, hogy majd mutass egy normális 2 csikosat akkor elhiszem) 😅

jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Elvileg hétvégén már meg kellene jönnie, de nekem elég rendszertelen a menstruációm. 01.11-én voltunk együtt a férjemmel. Egyébként azért is vagyok ilyen izgatott, mert ez az első hónap próbálkozásunk. Nem ringatom magam azért illúziókba, de azért halvány reményünk van. :)
jan. 25. 17:59
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha 3 teszten is van 2 csík akkor terhes vagy, de hogy nem jön meg az nem biztos, sajnos ilyenkor még bármi lehet, de ez a terhesség végéig igaz.

Mivel nincs semmi előtörténeted magy eséllyel minden rendben lesz.

jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Valóban látszik, hogy van ott valami. Ez milyen fajta teszt?
jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!