Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció szerű görcsölgetés...

Menstruáció szerű görcsölgetés terhesség kezdetén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Halvàny pozit teszteltem de olyan érzésem van, mintha mindjàrt megjönne a menzeszem. Még nem késik, korai terhességi tesztet csinàltam. Volt valakinek terhesség kezdetèn menzi szerű görcse és terhes volt?
jan. 26. 17:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez normális...
jan. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen? Még nem voltam terhes sosem, így fogalmam sincs mire véljem. Már olvasgattam, hogy magnèzium esetleg segít?
jan. 26. 18:05
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen, vagy nem. Valószínűleg nem. El kell viselni, ennyi. Majd jobb lesz. Ha nem vérzel, akkor a görcs önmagában nem probléma.
jan. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Kb.mindenkinek volt. Nekem akkor görcsölt a legdurvábban. És igen, a magnézium segít.
jan. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, én az elsőnél még gyógyszert is vettem be, mert azt hittem megjön, most a harmadiknál még tampont is raktam be 🙈🤣 Igen, a magnézium segít és a pihenés. 🙂
jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A magnézium nekem sokat segített
jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ez megnyugtató! Köszönöm a válaszokat! Reggel veszünk a patikából magnéziumot. Ti milyet ajánlotok?
jan. 26. 19:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most Magnosolv van, igaz én már 15 hetes vagyok, de azt mondták ez nagyon jó. Meg nekem bejön az íze is, vízben kell feloldani
jan. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Magnosolv nekem is sokat segitett. Napi 1-et ittam, felét reggel a másikat meg este. Ha egybe ittam, akkor hasmenésem volt. Felezve teljesen jó volt
jan. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Ma délelőtt meg is vettem a Magnosolv granulátumot, màr egyet megittam. 😁 Teljesen olyan érzésem van, mint menzesznél a görcsölés. Egyébként tegnap kellett volna megjönnie. ☺️
jan. 27. 13:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!