Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy ultrhangon...

Lehetséges, hogy ultrhangon 5+5 hetes terhességet már lát az orvos?

Figyelt kérdés
Annyi veszteség ért már, hogy egyszerűen el kell menjek. Kérlek ne ítélkezzetek. Tudom, hogy még nem biztos, hogy megfelelő eredményt kapok, de érdekelne, hogy aki ilyen idősen volt ultrhangon annak mit láttak?

febr. 2. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Az a baj hogy ha lát egy üres petezsákot vagy egy embriót szívhang nélkül akkor megnyugszol? Mert szerintem nem
febr. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen lát. Petezsákot kell látnia szikhólyaggal.
febr. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%

Felritkulást, petezsákot láthat, élő embriót még biztosan nem fog. Le lett pontozva, de az elsővel értek egyet.

Sajnos attól, hogy gyakrabban nézetteted/nézegeted, egyáltalán nem biztos a sikeres várandósság. Ezt a legjobb szándékkal mondom. Nekem nem lenne megnyugtató egy üres petezsák látványa.

febr. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

A kislányommal 5+6-nál voltunk, biztos volt a peteérés, tehát a terhesseg kora is biztos volt. Akkor neki már volt szívműködés is. 6+2-nek felelt meg a méretek alapján, viszont az ultrahangos követés, a menstruáció és az LH teszt alapján 5+6 volt. Végül 38 hétre született 4420 grammal 🤦‍♀️🥰

Ez ugye nem átlagos. Engem valamennyire megnyugtatna ha már lenne szikholyag legalább.

Tehát az én esetem teljesen más volt akkor mint az átlag ezek szerint.

febr. 2. 12:23
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja és senkit nem pontozok le. Velemenyelet kértem, mindenkiét köszönöm!
febr. 2. 12:24
 6/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem 2 kémiai terhesség után igenis megnyugtató volt 5. héten egy petezsák látványa.


Akinek volt már méhen kívüli terhessége annak is meg nyugtató egy méhen belüli petezsák látványa.


Akiknek csak egészséges terhességeik voltak el sem tudják képzelni milyen az amikor hiába pozitívak a tesztjeid...

febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os, pontosan igy érzem én is!

Engem a szikholyag látványa nyugtat meg. Legtöbbször csak petezsákig jutottunk.

febr. 2. 12:29
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 1 vetélés után a következő terhességnél ügyeletre kellett mennem. Nem tudtam, mennyi idős volt, de én legalább 5+6-nak hittem. A doki 5 hetesnek mondta, azt hiszem 5+2-nek felelt meg. Petezsákban szikhólyag és embriócsomó sejthető. Ezeket meg is mutatta, én is láttam, bár nagyon picik voltak még. A papírra csak úgy került rá, szikhólyag sejthető. Le se mérte.
febr. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

6# De miért egyértelmű, hogy aki nem feltétlenül ajánlgatja a korai orvoshoz mászkálást, annak csak problémamentes terhessége volt? Én láttam már üres petezsákot, ami az is maradt sajnos és nem, nem nyugtatott meg egyáltalán. Bármennyire is nehéz, szerintem el kell és el lehet fogadni, hogy az orvos nem mindenható. Ha egy terhesség nem fejlődik, annak oka van és azon nem segít, ha valaki ilyen korán megy és akár hetente uh-ra jár. Mindenesetre örülök, hogy mást megnyugtat, nem vagyunk egyformák és nyilván nem tiltja senki.

3-as voltam

febr. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

2 vetélés után ujra pozi tesztnél az orvost rögtön hívtam. Annyit mondott hogy 6 hete varjuk meg és csak akkor menjünk.addig úgy se tud mit mondani

6+1 nél 2 mm embrió szívcső pulzálás. Vissz ahívott 1 hét múlva így is.

febr. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!