Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostit szedtem most orvos(10m...

Clostit szedtem most orvos(10mm. Nyh) nem látott terhességet norculot-ot írt hogy kezdjem a következő clostit 👇👇👇???

Figyelt kérdés

Ha véletlen baba lenne ettől q gy.szertől tuti meg jönne?

Sajna nem rendszeres így azt se tudom késhet-e?


2022. nov. 18. 13:32
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Mármint 2 napja késik előző ciklushoz képest amúgy 26-50naposak
2022. nov. 18. 13:33
 2/17 anonim ***** válasza:
47%
50 napig akár nem jön meg?Pff az nagyon nem normális.Max.35 napig normális de az is max.Biztos nincs baba ha nem látott semmit az orvos.Megjönne a norcoluttól persze.Neked kell is és nyugi biztos nem vagy terhes.Ekkora hibát nem követ el egy nőgyógyász.Ha meg bizonytalan vagy akkor menj el hcg vérvételre de úgyis negatív lesz viszont legalább nyugodtan kezded el szedni a norcolutot.
2022. nov. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Igen tudom

Csak hogyha később volt ovum ?és be szedem a norcolutot és baba lenne akkor ugyan úgy meg jön tőle?

2022. nov. 18. 14:16
 4/17 anonim ***** válasza:
Ezt miért nem kérdezted meg az orvosodtól? Nem hiszem, hogy egy ilyen kérdésre itt kellene keresned a választ. Hívd fel, írj neki e-mailt vagy menj be, de így random emberek bemondására ne kezdj bele semmilyen gyógyszerbe!
2022. nov. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudok csak hetfo lesz bent addig ma el kéne kezdenem szedni
2022. nov. 18. 15:32
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben így nem kezdenék el semmit sem szedni. Inkább csússzon egy hónapot, minthogy bajt legyen. Egyébként bemehetsz a nőgyógyászati ambulanciára is. Ott tudnak erre válaszolni neked.
2022. nov. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Closti mellett uh követés kell, tehát tudni kell mikor volt ovu. Azt kivizsgálta az orvos, mi az alap bajod, milyen hormonális betegséged van? Kezelte ezt a closti előtt?
2022. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Igen gyenge a peteérésem alacsony progi

De a mai 10es teszt negativ úgy hogy szerintem el kezdem úgy se látott terhesseget a doki

2022. nov. 18. 18:25
 9/17 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy nem vagy terhes lepontozás ide vagy oda.Kezdjed nyugodtan a gyógyszert.Nyilván nem hülye az orvosod.
2022. nov. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen is kedden voltam nála már akkor mondta kezdjem el szedni (nyh.10mm domináns tüsző nincs )csak en vártam azóta csinálok tesztet de mind negativ úgy ma el kezdtem
2022. nov. 18. 18:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!