Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 órás tabletta megbízható?

72 órás tabletta megbízható?

Figyelt kérdés

A cikluson 29.napjan történt ,tegnap kellett volna megjonnie. Sajnos kiszakadt az óvszer,és a párom bennem ment el. Rögtön indultunk tablettaert,az aktusra rá 1-1,5 órára be is vettem. Jelentkeztek a tünetek:fejfájás,láz érzet,fáradtság,levertseg,néha néha hasfájás.

Tisztában vagyok azzal hogy emiatt a hormon bomba miatt rengeteget késhet,azóta sem jött meg.

De a kérdésem az lenne,hogy mivel hamar bevettem,ezért gond nem lehet,igaz? A menstruaciomba bele zavarhat.



febr. 3. 11:02
 1/3 anonim válasza:
85%

Megbízható!

Saját sztori: pár éve exem akkor vette észre, hogy kiszakadt a gumi, amikor már a legvége volt és kivette. Konkrétan telibe lőtt és pont ovulációm volt..ez éjszaka történt. Reggel mentünk nődokihoz, hogy írjon fel 72 órás tablettát, az eset után kb 10-11 óra múlva tudtam csak bevenni, ennek ellenére nem lettem terhes úgy, hogy az ovuláció körül történt.

febr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Akikről én tudok, azoknak bevált, de rendszeresen nem szabad szedni - tudom, hogy nem tervezitek, nem is ezért mondom! De volt egy ismerősöm, aki évente 4-5x bevette, aztán súlyos gondjai lettek. A menzeszbe belezavar, az tény, de nem gond, ha előbb vetted be, a lényeg, hogy a 72 órás tartományban legyen.
febr. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Valószínűbb, hogy nem lettél terhes.

Én az lettem...

febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!