Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan készültök/készültetek...

Hogyan készültök/készültetek a lombikra mind testileg mind lelkileg?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban elkezdődik a kezelésem,február közepén lesz a beültetés.Már nagyon izgulok.

Iszom gyógyteákat méregtelenítés céljából.Leszoktam a kávéról.

Mit tehetnénk még azért,hogy sikeres legyen a lombik?

Úgy olvastam beültetés után sok folyadékot kell inni, és sok fehérjét enni.

Tudtok még esetleg vmi jó tanáccsal szolgálni?


2009. jan. 4. 12:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én már nagyon várom!!! (nekem is februárban vagy márciusban lesz) Tudom, h megterhelő mind testileg, mind lelkileg, de érzem, h sikerülni fog!! :-D

Amúgy a jótanácsok nekem is jól jönnek majd :-)

Még egy kérdésem lenne a kérdezőtől: mit mondtak, h a ciklus hányadik napján indul a kezelés? Ja, és gondolom, a kezelés inításától számított következő peteéréskor veszik le a petét és 3 nap múlva ültetik vissza a babát.. Jól tudom? (nekünk csak a jövő héten lesz a tájékoztató)

Köszi a válaszokat, és sok sikert kívánok Neked is!

2009. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Írhattam volna privátban is, de az nekem még sose sikerült..
2009. jan. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Próbálj meg másra gondolni, ne ezen járjon mindig az eszed! Optimistán állj a dologhoz, ne hagyd, hogy kétségek gyötörjenek. Nekem elsőre sikerült, és meg sem fordult a fejemben, hogy esetleg nem sikerülhet. Beültetés után leginkább pihenni kell, feküdj, amennyit csak bírsz! Hol lesz a beültetés? Nekem Pesten volt, a Kaáli intézetben.
2009. jan. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Utolsó vagyok, újra:) nekem is márciusban volt, igaz nem tavaly...de a március jó hónap, nekem akkor sikerült:)

Szurkolok nektek

2009. jan. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak

Még sajnos csak annyit tudok,hogy a menszesz 21.napján kezdődik a kezelésem.(ez január 28).Pont ma jött meg,így tudtam kiszámolni.

Majd csak 16-án megyek megint ultrahangos vizsgálatra és akkor beszélünk meg mindent a doktornővel.Akkor már fel is írja a szurikat meg a gyógyszereket.Olyan izgi.

Már annyira várom.

Szeptemberben voltunk konzultáción,akkor annyira távolinak tűnt a február.de szerencsére most már vészesen közeleg:)

A babára lassan 3 éve várunk.:((

Nagyon bízok most a sikerben.

Te hova jársz?

2009. jan. 4. 12:40
 6/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Mi is a pesti Kaáli Intézetbe járunk, a Kováts Tímea Doktornőhöz.

Nagyon aranyos, és szakmailag is kíváló.

Örülök,hogy őt választottam.

Te kihez jártál?

2009. jan. 4. 12:41
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia mi még csak az inszeminációt kezdjük de szerintem mi is a lombiknál fogunk kikötni!Mi is 3 éve próbálkozunk és egyikünknél sem találtak semmi bajt!Mi Dr Sajgó Attilához járunk szintén Kaálba!Sok sikert és ne izgulj!Nektek volt inszem?
2009. jan. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszolónak:


Sajnos nekünk nem lehetett inszem,csak a lombik jöhet szóba,mert mindkét petevezetékem átjárhatatlan.

Tavaly augusztusban derült ki.:((

Sok sikert nektek is!

2009. jan. 4. 15:28
 9/12 anonim válasza:
Kováts Tímea a legjobb, én is hozzá jártam. Megcsinálta a lombikot, akkor már ő is terhes volt:) elment szülni, december 3-án kezdett újra dolgozni a Szabolcs utcai klinikán, majdnem nála szültem, ő látott először mikor elkezdődtek a fájások-->persze, hogy Tímea lett a lányom:)
2009. jan. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Mia különbség azinszem és a lombik között?és mikor ajánlja a doki ezt?????
2009. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!