Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki próbálta már Czeizel...

Aki próbálta már Czeizel Endre módszerét a baba nemének meghatározására annak bevált? Mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
Én nem hiszek benne, férjem nagyon. Mégis csak orvos alapon.
febr. 8. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

És mi az a módszer?

Én sokat olvastam erről annak idején.

Elvileg a férfi határozza meg a gyermek nemét. Viszont vannak elméletek, ami szerint azért mégis van köze a nőnek hozzá. Pl. mikor van a peteérés, meg miket evett a nő aznap, mert hogy a hüvely ph-értéke is meghatározó lehet. Vagy akár a póz, amiben szeretkeznek. Hogy Czeizel konkrétan mit mondott, azt nem tudom.

De nekem azt mondta a nőgyógyászom, hogy ez mind humbuk, teljesen véletlenszerű az egész. Neki 3 fia van, szóval ha próbálkoztak is valamivel, nekik nem jött be.

febr. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Több alapja van, mint a babonáknak, de nem 100%, ezt ő se állította. Csak esélynövelés.

Nekem az alapján kizárólag lány lehetne, mert a próbálkozás idején ovu még a kanyarban se volt, az tuti. Jóval később lett. Még nem tudom, bejött-e. Pár hét és kiderül.

febr. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha arról van szó hogy a fiú spermiumok gyorsabbak és rövidebb ideig életképesek a lányok meg lassabbak és hosszabb ideig életképesek akkor bejött.


Ovu után voltunk együtt, kisfiam lett.

febr. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
1-es vagyok, ja igen, ezt én is olvastam, nem tudtam, hogy konrkétan Czeizel találta ki. Fiúk gyorsabbak, de hamar meghalnak, lányok lassabbak, de tovább élnek. Hát, ha percre pontosan tudod, hogy mikor van peteérésed, lehet próbálkozni.
febr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint en kislanyt varok, mert joval az ovulaciom elott voltunk egyutt. Plusz a kinai naptar szerint is lanyra van esely.

Na majd megtudjuk.😀

febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na, én mit szóljak a fiú-lány ikreimmel? 😄

Mondjuk tudni lehetett, hogy az egyikük 3 nappal hamarabb fogant (ő a fiú), az elején ugyanis napra pontosan meg lehet mondani a fejlettségből, de nyilván ez csak a végefelé lett tiszta mikor biztosak voltak a nemek.

febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát, ez nem jött be. Fiam lesz🤣

#2

febr. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!