Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12.dpon vagyok ma Vasárnapra...

12.dpon vagyok ma Vasárnapra nem várom. Ma reggel csináltam egy x-epil tesztet de negatív Mit gondoltok van még esély?

Figyelt kérdés

febr. 9. 06:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

És ha azt gondolja egy ismeretlen, hogy van, vagy azt, hogy nincs, akkor mit kezdesz vele?

Kívánom, hogy legyen esélyed, sikerüljön.

Ennél többet itt nem tehetünk.

Minden a szervezeteden és az orvoson múlik.

febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
febr. 9. 06:58
 3/22 anonim ***** válasza:
70%
Csinálj más típust. Csak azért mondom, mert én kettőt csináltam és egyik xepil negatív volt a másik meg pogitív. Elmentem vérvetelre terhes voltam. Egyik barátnőmnek is negatívot mutatott és terhes volt. Biztos van akinek jó az xepil nem vitatom. Elvégre ezer meg egy embert hallani neki pozitívot mutatott. De vegyél másmilyet és holnap reggel tetsztelj hátha.
febr. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért erőltetitek ezt a sz...r xepilt?Ez nem alkalmas a koraterhesség kimutatására.Nekem akkor is negatív volt,mikor a facelle jól látható pozi.Erről ennyit
febr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Van otthon több félém.

Predictor is, x-epil

Gondoltam így kezdèsnek az olcsóbbal kezdem.

Megvárom szerintem mostmar a vasárnapot.

Akkor kellene megjonnie.

Nem gondoltam hogy az x epil minőségében ilyen szempontból.

Tegnap nagyon fájt a hátam

Mintha becsípődött volna.

Mára jobb lett.

gorcsogetni már nem gorcsolgetek 2 napja kb.

Sok panaszom sincs

febr. 9. 08:01
 6/22 anonim ***** válasza:
Van esély. Az xepil nem alkalmas korábbi kimutatásra.
febr. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
febr. 9. 10:31
 8/22 A kérdező kommentje:
Valaki esetleg?
febr. 10. 08:44
 9/22 anonim ***** válasza:

Azt írtad van otthon predi teszted. Nekem az ilyenkor már mutatta. Mondjuk én nemvárt napja elötti este csináltam. Full pozi volt. Ha még tudsz várni, akkor reggel csináld meg, ha nem akkor akár most is.

Minden panasz és nempanasz mellett is lehetsz terhes erre nemlehet alapozni sajnos.

febr. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Mi a francra vársz?Csináld meg.
febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!