Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearbluen a szellemcsík...

Clearbluen a szellemcsík helye gyakori?

Figyelt kérdés

A clearblue rendkívül korai teszten ( amin “I” jel kell hogy legyen egymás mellet) mennyire megbízható? Sokszor szellemcsikos?

Előfordulhat hogy átver a teszt és későn halványan látszik a második “I” csik rajta?



febr. 11. 08:36
A kérdező szavazást indított:
Nem megbízható
Megbízható
Sokszor átvert és negatív volt
9 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha a "későn halványan" alatt az időn túlt érted, az lehet bármelyik tesztnél halvány két csíkos akkor is, ha nem vagy terhes. De időn belül megbízható.
febr. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Időn túl volt és szinte csak fénynél látható halvány kék második csík volt
febr. 11. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
Hányadik dpo-n vagy?
febr. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na a másik bibi hogy fogamzásgátlót szedek és nem jön meg a mensim gondolom a gyógyszer miatt mert mellékhatása hogy kimarad

Ezét teszteltem de negatív volt mind ez pedig “halvány” de valószínű szellemcsikos volt

Így nem tudom mikor kene meg jonni

febr. 11. 19:32
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor szerintem csinálj még egyet 2 nap múlva, abból egyértelműen ki fog derülni. De ha tippelnem kéne, szerintem ez negatív lesz. Gondolom nem szeretnétek a babát.
febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem mert van egy hat honapos lanyom és meg korainak tartom,majd később🙂 koszonom a választ!
febr. 11. 19:35
 7/14 anonim ***** válasza:
Milyen fogamzásgátlót szedsz? Szopizik?
febr. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Slinda 4mg

Nem sajnos elment a tejem mikor 2 hetes volt egy gyulladás/tályog miatt így tápszeres de már hozzátáplálom!

febr. 11. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:

Azt nem ismerem, de az Azalia mellett úgy esnek teherbe a nők, mintha szőlőcukrot szednének. Én nem tudnék teljesen bízni a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátlókban. Mindenképp csinálj még egy tesztet.

Sajnálom a tályogot, nagyon vacakul hangzik...

febr. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!🙂
febr. 12. 06:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!