Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pregnasens terhességi teszt:...

Pregnasens terhességi teszt: működött bárkinek rendeltetésszerűen?

Figyelt kérdés
Még nagyon korai nekem tesztelni, de nem bírtam várni, úgyhogy pár nappal ezelőtt elkezdtem. ( hétfőn kellene megjönnie ) Pregnasens teszt volt elérhető, ezért azt vettem. Az első teszt pár napja reggel teljesen negatív volt. Másnap reggel negatív, majd időn túl halvány pozitív. Épp annyira pozitív, hogy ne tudjak semmi másra koncentrálni. Délután csináltam még egyet, már akkor pozitív lett, ahogy a pisi ment végig a csíkon. Következő reggel ugyanez: ahogy a pisi megy fel a csíkon, mind a két csík azonnal ott virít. Viszont minden más márkájú teszt amit csináltam ( és csináltam bőven....) negatív. Mivel már megőrjít ez a helyzet ma reggel kíváncsiságból beletettem egy pregnasens tesztet VÍZBE. Gondoltam, ha a víz is terhes, akkor itt tényleg a teszttel van a baj. Időn belül negatív volt , viszont időn kívül a víz is pozitív lett. ( nem szellemcsíknak tűnik ) Ez a teszt tényleg ennyire megbízhatatlan? Az én csíkjaim rózsaszínűek és egyértelműek, de a víz csíkja is elég spot on. Valakinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban? ( már minden itt fentlévő kérdést elolvastam :D ) Köszönöm!

2022. nov. 17. 13:03
 1/10 anonim ***** válasza:
88%

Én egy másik fajta teszttel játszottam egy időben "itt a csík-hol a csík" játékot.

Hidd el, amit most csinálsz, nem vezet jóra, tapasztalatból mondom. Menzesz előtt soha nem tesztelünk!


Itt most senki sem fog tudni neked biztosat mondani.


Ki kell várnod a hétfőt, ha nem jön meg, akkor korán reggel az elsőből tesztelni. Ha pozitív, pár hét múlva jelentkezni az orvosnál. Gyorsabban nem fog menni, akármit tesztelsz a lakásban a víztől a virágföldig...

2022. nov. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes..

Erre nem lehet mit mondani🤷🏻‍♀️

Hétfőn (esedékes menzesz napján) vagy kedden csinálj egy új tesztet, reggeli elsőből. (Én egy predit vagy egy CBt javaslok.)

Sok sikert!:)

2022. nov. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tennél fel képeket?Kíváncsivá tettél.Amúgy,sajnos segíteni nem tudok.
2022. nov. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Koronavírus teszteknél van olyan, hogy ha a hozzá tartozó oldat helyett vízzel csinálod, pozitív lesz. Bár a terhesteszthez nem kell spéci oldat, nem zárható ki, hogy valamilyen anyag van a vizeletben, ami kell a helyes működéséhez. Ha annyira tesztelni akarod a tesztet, kérd meg a férjed esetleg :-)


Mindenesetre, ha tényleg egyértelműek a pozitívak, én azért eléggé arra tippelnék, hogy jelenleg terhes vagy, és most már annak kell drukkolni, hogy meg is maradjon.

2022. nov. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lett ekkor baba? :)
2023. febr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem. De most igen :)
2023. febr. 8. 09:04
 7/10 A kérdező kommentje:
És most kimutatta kimaradt menszi előtt már minden teszt : xepil, gabriel, facelle, predictor early, clearblue. Biztosra mentem a teszteléssel :D Köszönöm, hogy érdeklődtél <3
2023. febr. 8. 09:09
 8/10 anonim ***** válasza:
De jó! Szívből gratulálok a babához! Jó egészséget és sok örömet a továbbiakban! 🥰
2023. febr. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!🥰
2023. febr. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen lányok!! <3
2023. febr. 8. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!