Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt valaki ovuláció...

Tapasztalt valaki ovuláció körül ingadozó testhőt?

Figyelt kérdés

Írom, mire gondoltam

Február 5. 36.4

Február 6. 36.7

Február 7. 36.3

Február 8. 36.7

Februá r 9. 36.6

Február 10. 36.5

Február 11. 36.8

Február 12. 36.8


Az eddigi hőgörbéimen tisztán látszott, mikor volt ovum. Ez most kissé ingadozó.

Valakinek ötlet, tipp?



febr. 12. 07:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy ez anovulációs ciklus. Amúgy mennyi szokott lenni follicularis fázisban és mennyi luteális fázisban a hőd? Mikor "kellene" ovulálnod a ciklushosszad alapján?
febr. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
36.3-36.4 a follikularis és 36.7-37 között szokott lenni a luteális. Az alkalmazás szerint 9-e lett volna az ovuláció. Szóval a 11-i emelkedés miatt én 10-re tenném, de nem vagyok benne biztos. Az, előző hónap tiszta és világos volt. 8-án leesett 36.2-re, 9-én már 36.8 volt, és maradt is fent a mensi napjáig.
febr. 12. 09:54
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából a február 6-i és 8-i 36.7-et nem értem....
febr. 12. 10:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, az ott fura. Nem voltál beteg? Nátha, ilyesmi?
febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én tapasztalásom szerint nem, viszont pint pénteken voltam a szokásos éves vérvételemen, ott a fehérvérsejtem enyhén emelkedett volt. Szóval erre is gondoltam, hogy valami enyhébb vírus miatt volt az a kis ingadozás... De akkor melyik dátum a releváns? Ennyi erővel a február 5 vagy 7 is lehet ovu napja, mert ott is esett 😅
febr. 12. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem a leesés a lányeg, hanem hogy utána felmegy és fent marad.

Szóval én a február 10-re szavazok.

febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pontosan mértél, akkor febr.10 előtt nem volt ovud. Az a további mérésekből kiderül, hogy 10-én volt-e.
febr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, én is azt tartottam legesélyesebbnek. Minden nap reggel 5-kor mérem, ágyban fekve, alul 😉

Elemcsere volt ciklus elején, szóval valószínűleg jól mértem ☺️

Köszönöm szépen a válaszokat 🙏🏼

febr. 12. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!