Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annyi ilyen kérdés van itt...

Annyi ilyen kérdés van itt gyakori kérdéseken de olyannal még nem találkoztam ami mostani vagy mondjuk tényleg empatikusak a válaszadók és nem lehordják a kérdezőt stb. Kinek milyen tapasztalata van babavárás kapcsán?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

22 éves vagyok

Kis storytime mielőtt feltenném a kérdést :D

Egy pár hónapja kezdtünk el a párommal próbálkozni a babóval (eddig sikertelenül) de most van egy olyan érzésem hogy talán most jól időzítettünk.Előző hét csütörtökön (18.-án)voltam nőgyógyásznál aki megállapította hogy pont ovuláció közelben vagyok,én néha megérzem,szúrkál a hasam mikor melyik oldalon,most is így volt mondtam is neki.Igazából zöld lámpát adott nekünk,mindent rendben talált mondta hogy szedjek folsavat és d-vitamint.

Az utolsó menstruációm január 6.-án kezdődött.Őszíntén nem tudom mikortól számítjuk az ovuláció napját (a hasszurkától vagy csak ovulációs tesztel lehet),csütörtökön-pénteken(18.-19.-e) is szurkált a hasam

Együtt voltunk a párommal mindennap kivéve szombaton mert aznap annyira fájt és szúrkált a hasam este fele hogy csak feküdni tudtam,remélem nem csúsztunk le emiatt róla :(.A párom most elutazott szóval ez a pár napunk adódott remélem elcsíptük.A hétvége után volt folyásom is 1-2nap sok fehéres.

Igazából csak tapasztalatokra vagyok kiváncsi.

Ki az aki pont ugyan így hasszurka idején volt együtt a párjával és sikerült nekik.Ki mit tanácsol,mire figyeljek oda,milyen jelek lehetnek.Elég érzékeny vagyok az ilyenekre (de simán lehet hogy pont ezt nem fogom megérezni :D)

Valamiért olyan hihetetlennek érzem hogy valaha is összejön valamiért :,D

Annyi sztorit hallottam hogy van akiknek évek stb.

Előre is köszönöm a válaszaitokat!



jan. 28. 11:32
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
29%
ne írjál már regényt
jan. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Na pont az ilyenekről beszéltem 😂

Trollok vagytok

jan. 28. 11:47
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
22 éves vagy, tényleg csak azt tudom javasolni ne stresszelj rá ennyire, és ha 1 év múlva sikerül akkor mi történik?
jan. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem stresszelek rá 😄

Semmi baj nem lesz akkor,jön amikor szeretne,csak tapasztalatokra vagyok kíváncsi,egy-két tanácsra már babás vagy várandós anyukáktól.Szívesen meghallgatnék mást vagy valaki olyat aki hasonló cipőbe jár mint most én.

jan. 28. 12:15
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

A legempatikusabban mondom, felesleges tüneteket keresni. Nemhogy minden nőnél máshogy van, minden ciklusban más lehet.

Az aktív próbálkozás első 1-2 évében ezzel idegeltem ki saját magam, hogy azért, mert egyik ciklusban voltak tipikus PMS tünetek, aztán igen, akkor mindjárt belemagyaráztam, hogy most biztos valami más van, mert szúrt a mellem mondjuk, vagy a hüvelyfolyás, petefészek szurka, hőleesés, anyámkínja.

Vegyétek lazára, ha nem jön meg, tesztelj. Ha 1 évig nem sikerült, kortól függetlenül forduljatok orvoshoz. Addig viszont a saját lelki nyugalmad és a szexuális életetek védelme érdekében ne pörögj rá.

8 évig meddő voltam, ez a tapasztalat beszél belőlem.

jan. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező az a baj én is így kezdtem. Eldöntöttem, hogy nem pörgök rá, aztán azon kaptam magam hogy fórumokat nézegetek, ilyen kérdéseket írok ki, közben rájöttem milyen gyakori is hogy valakinek probléma van és nem sikerül. Aztán mikor már fél éve nem sikerült elkezdtem vitaminokat, csodaszereket venni, ahogy közeledett az 1 év már kezdtem bestresszelni. Aztán 3 év után sikerült mikor nem is gondoltam volna. Én azt làtom ismerősi körben is hogy azoknak sikerül gyorsan akik vagy úgy vannak vele, hogy úgyse sikerül egyszerre vagy csak nem foglalkoznak vele aztán majd jön ha akar
jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Én 23 éves vagyok, ugyan ezt csináltam mint te. Tüneteket kerestem, néztem hogy na ez tuti azt jelenti…7 hónapig semmi. Aztán mikor abszolút semmit nem éreztem még tesztet se akartam csinálni, mondván úgy is megfog jönni, na akkor lettem várandós!
jan. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Amikor én szúrkálásokat meg egyéb tüneteket figyeltem magamon, akkor sosem sikerült.

Mikor egy hirtelen szakítás után végül mégis összejöttünk, és csak örültünk egymásnak, akkor egyből összejött :)

jan. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!🤗

Megpróbálok nem ráfeszülni a dologra,köszönöm a tanácsokat!

jan. 28. 13:08
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt tudom tanácsolni, pontosan ellenkezőleg csináld, mint ahogy tervezed😁

Szexeljetek, amikor jól esik és ne figyelgess magadon semmit.

40+ vagyok! Első terhességemnél az volt a JEL, hogy menstruáció előtt már napokkal azt éreztem, hogy meg fog jönni, amit addig soha. Nem, jött, mert terhes lettem. Sajnos, vetéléssel végződött.

Onnantól, mindig előbb éreztem, hogy meg fog jönni, noha nem voltam terhes. Szóval nincs jel. Abban a hónapban is így volt, amikor újra terhes lettem. Nemhogy semmiféle szurkálást nem éreztem, arról is meg voltam győződve, hogy ovum se volt. Ráadásul a teszt is ezt mondta, meg minden más is. Ja, 1 próbálkozás volt egész hónapban, ovu utóbb kiderült, hogy kb.1 héttel utána, szóval nagyjából esély nem volt terhességre. Mégis lett egy + tesztem🤷🏼‍♀️ Nulla tünetem volt, ahogy azóta is. Szoktak nekem mutogatni a monitoron egy embriót, akinek dobog a szíve, de fogalmam sincs, hogy került oda🤣 Azért remélem, még mindig ott van és továbbra is dobog a szíve. Ha minden jól megy, most vagyok 11hetes, de fel nem tűnne.

jan. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!