Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hol és hogy fáj a mell és a...

Hol és hogy fáj a mell és a has, ha megtörtént a beágyazódás? Miben mas, mint a PMS?

Figyelt kérdés
Tudom, nem is érzi mindenki, mások szerint ilyen nincs is. Olyanok válaszát szeretném, akinek van tapasztalata.

#alhasi fájdalom #mellérzékenység #PMS vagy beágyazódás
febr. 12. 10:02
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Semmiben

Aznap mikor még kellett volna jönnie ugyanolyan tüneteim voltak mint mindig szoktak lenni

El is könyveltem, hogy megint nem sikerült..

Aztán másnap teszteltem mert nem jött meg.

És pozitív lett

Amíg nem pozitív a teszt, addig minden tünet PmS tünetnek szamit, mert bármi lehet.

febr. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi.

Amikor terhes voltam, még annyit dem éreztem, mint mielőtt meg szokott jönni. Nem gyanítottam, hogy terhes lennék, csak amikor nem jött meg, másnap csináltam tesztet és pozi volt.

febr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Annyi mindent olvas az ember a neten, és ahány doki, annyi félét mondd, hogy inkább azok véleménye érdekel, akik már végig mentek rajta ☺️❤️
febr. 12. 11:31
 4/10 babyboom567 ***** válasza:
79%
Semmi,sőt végig,szülésig volt minden hónapban "mindjárt megjön érzésem",ciklikusan.
febr. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanolyan volt minden mint menstruáció előtt, csak nem jött meg
febr. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Nekem decemberben lett pozitív a tesztem, annyi volt a "tünet", hogy a mellbimbóm kidudorodott (mint amikor fázol) nekem nagyon ilyen belesimulós amúgy, furcsáltam is pl. hogy a pizsiben hogy látszik 🙄😅 Ez amúgy azóta se múlt el, most 10 hetes vagyok
febr. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi különbség nem volt. Észre se vettem kb, hogy terhes vagyok. Vagyis azt nem vettem észre, hogy elmaradt a menstruációm. Szóval 6 hetes terhesen teszteltem egy jókora keresztet. De akkor már rendesen rosszul voltam; úgy keltem mindennap mint akit éjjel megvertek, meg rettenet hányingerem is volt.
febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kommenteket 🥰
febr. 12. 16:16
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem első terhességemnél (ami sajnos missed ab lett) még nem volt soha pms tünetem, szóval ott egyből gyanús volt a mellfájdalom, de emlékszem, hogy az is feltűnt, hogy milyen furcsa formája lett a mellem (úgy "előre" állt, mint Madonna csúcsos melltartója 😀).

Mikor a kisfiammal lettem terhes, addigra már néha-néha produkáltam pms tüneteket, volt, hogy a mellem is fájdogált előtte, de itt is onnan gyanakodtam, hogy megint furcsa formája lett a mellemnek, amit menstruáció előtt nem igazán tapasztaltam.

De annyira nem volt feltűnő, mint első alkalommal, szóval ha az első terhességnél nem tűnt volna fel, akkor valószínűleg másodjára se vettem volna észre a különbséget.

Semmi más tünetem nem volt, később sem (sokan írják pl. a "mindjárt megjön" érzést, én azt sem tudom, mi az, akkor sem érzek ilyet, mikor tényleg megjön 🙂

febr. 13. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat ☺️
febr. 13. 13:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!