Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek mekkora az esélye...

Szerintetek mekkora az esélye a terhességnek?Van már két gyerekem,ők könnyen,mindhatni azonnal összejöttek,de akkor fiatalabb voltam( 24,31),most 37 vagyok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!Múlt héten voltam a legtermékenyebb az ovulációs naptár szerint,azaz vasárnaptól termékeny,szerdán és csütörtökön nagyon termékeny és pénteken ovuláltam.Hétfőn,szerdán és szombat hajnalban voltam együtt a párommal védekezés nélkül. Szombaton délután éreztem egy kis alhasi fájdalmat,vasárnap magasabb lett a testhőmérsékletem.

Köszönöm a válaszokat! :)



febr. 12. 10:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
esélye: 1:264
febr. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tehát van esélyem...
febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Első gyerek tervezésénél sem értem ezeket a kérdéseket, de egy harmadiknál már főleg.

1/PI^2

febr. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel védekezés nélkül szexeltetek van esély, de ezt gondolom tudod magadtól is. Pontosan milyen választ remélsz egy ilyen kérdésre? Majd a teszt megmondja, addig felesleges tippelgetni, stresszelni rajta.
febr. 12. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Vagy mutass képet a puncidról.
febr. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egészséges párnál ha elkapják a jó időpontot 20-30% az esély. A korodra való tekintettel 15-20%-ot mondanék.
febr. 12. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
De ha együtt is voltatok hétfőn , szerdán és szombaton, akkor sem érzel semmit még szombat délután...
febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%

#5

Ha megmutatja, akkor mindjárt terhes lesz?

febr. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%

Első gyerek első hónapban fogant 27 voltam.

Masodik gyerek is első hónapban fogant 30 voltam.

Harmadik gyerek a 4. hónapban fogant, 34 vagyok és 33 hetes terhes.

febr. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!