Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt nagyon...

Szerintetek ez a teszt nagyon halvány pozitív vagy negatív?

Figyelt kérdés

Babát tervezünk, ma 3. napja késik a menstruációm. Én negatívnak látom a tesztet, de mintha valami nagyon halovány második csík lenne, ami lehet száradási csík? Na meg ahhoz képest, hogy 3. napja késik, gondolom sokkal inkább kellene látszódnia már.

Mondjatok valamit, Ti egyáltalán látjátok-e azt az esetleges halvány 2. csíkot, vagy nincs is ott semmi. :D Predictor early teszt.


[link]


febr. 13. 08:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Szerintem így, hogy az ovudat nem tudod pontosan simán lehet ez pozitív, de még nagyon halvány. 2 nap múlva tesztelj újra. :)
febr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
67%

[link]


20. Héten túl vagyunk 😊 nekem 10 napos a luteális, 11.napon már derengett.

#7

febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
62%
Valami látszik rajta, de nekem az ilyeneknél nem volt terhesség.
febr. 13. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az azóta érkezett válaszokat!


#7, illetve most már #12, köszi a választ és a képet, gratulálok! :) Érdekes látni, hogy két nap elteltével mennyire látványosabb a csík.

Ha addig nem jön meg, csütörtökön reggel tesztelek újra.

febr. 13. 12:14
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Én mindenféle fényerő állítgatás,keresgélés és nagyítás nélkül is látok rajta 2 csíkot.

Nyilván tesztelj holnap reggel vagy 2 naponta ahogy jól esik. Ha erősödik az úgy fog látszani.

Nekem hasonló volt 5 nap késés után. Középidőn túl fogant a kislányom.

Drukkolok. Írj majd ha tesztelsz még.

febr. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Kedves #15, köszönöm a válaszod és a tapasztalatod megosztását! És köszönöm a drukkot is! :)

Mindenképp fogok tesztelni még, legkésőbb csütörtök reggel. Szombaton kellett volna megjönnie, aznap csináltam tesztet, de tök negatív volt. Most meg ott van az a halvány csík, ezért is osztottam meg, mert nekem is az jutott eszembe, hogy mi van, ha középidőn túl fogant, eleve a gyógyszer előtt nekem hosszú, 33 nap körüli ciklusaim voltak. Aztán persze nézelődtem itt az oldalon, hogy másoknak már dpo 10. napjától mennyivel egyértelműbb tesztjeik voltak, és sokkal egyértelműbb teszt után is volt, aki végül menstruált. Hát majd kiderül. Mindenesetre megnyugtat, hogy nem belelátom, hanem valami tényleg van ott. Legkésőbb csütörtökön jelentkezem. :)

febr. 13. 14:06
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Én anno az első ilyen tesztet kidobtam a kukába🙈

Nézegettem, forgattam... Mintha lenne ott valami... Tuti beképzelem, kidobtam.

Másnap csak nem hagyott nyugodni a dolog, egy másik fajta teszttel ott virított a 2 csík🙈 és azóta 2 éves a kicsikém❤️

febr. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! Nekem több terhességem is ilyen halovány második csíkkal indult. Drukkolok, h nálad is így legyen!
febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szia.

15-ös vagyok.

Teszteltél? 🙂

febr. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Először is köszönöm az új válaszokat, drukkot és érdeklődést! :)

Csináltam egy Clearblue digitális tesztet, mert ott nem kell nézegetni, hogy halvány pozitív, negatív, vagy mi, az negatív lett. Illetve kb két órával ezelőtt meg is jött, úgyhogy most már teljesen egyértelmű.

febr. 15. 10:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!