Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen volt a folyása,...

Kinek milyen volt a folyása, mikor terhes lett? Más volt, mint egy sima mensi előtt?

Figyelt kérdés

Nekem most jelenleg vizes állagú, átlátszó kívül a hüvely elején, méhnyaknál sűrű, fehér, krém állagú. Semmi rossz szaga nincs. A méhnyakam is fent van még mindig és puha. (kézmosás, még mielőtt valaki leszólna)

Most kezdtem el figyelni ezekre a dolgokra, azért kerdem ☺️

10 napom van még elvileg nemvártig, viszont nem tudom most, mikor volt ovum, mert 5-től 10-éig ugrált a testhőm, hivatalosan 9-e a naptár szerint, de most ezt így nem tudom....



febr. 13. 13:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Bakker...
febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Sose turkáltam magamba🤦🏻‍♀️
febr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nagyon segítőkész és értelmes hozzászólás volt, köszönöm szépen.
febr. 13. 13:37
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Sz.rt se jelent. Én sem turkálok magamban, de azt tudom, hogy így, 13 hetes terhesen már mindenféle folyásom volt és egyikből se jöttem volna rá, hogy terhes vagyok. Szóval csak úgy, régimódian, csináltam egy tesztet, amikor nem jött meg.
febr. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

ugyan azt tudom mondani, mint az elöttem lévők. Nem turkáltam magamba még mosott kézzel sem. A hőmet se méregettem. Nem voltam megrögzült.

Folyásom hol volt, hol nem.

Totál semmi jele nem volt, hogy terhes lettem. Ja de. Nem jött meg és 2 nap késésnél pozitív lett a teszt.


Eressz le egy kicsit és élvezd az életet. Az önanalizálás nem valami izgi dolog...

febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%

Szia

A sok okos sose turt magába így ne foglalkozz vele.

Én használok hüvelykúpot,tampont sőt még a páromat is!

Se a folyás se a mehnyak se a hő nem ad valós informáciot hogy sikerült e a hónap. 5. Héten tettem fel a progi kúpot igy őssze futottam a mehnyakammal l. Rögtönt hívatm a dokit hogy baj van(3vetélésem volt)de megnyugtatott hogy semmit nem jelent mert igazán csak késöbb húzodik fel. És tényleg így volt. Hő is lehet magas es csak mensi második napjàn esik le. A folyás meg tényleg semmit nem jelent.várj türelmesen.a menstruáció elmaradásánal pozi teszt jelenthet már valamit.jaaa és ha elöbb tesztelnel csak 10es tesztet használj és kb 9.dpotól derenghet valami. Voszont akkor se keseredj el ha pozi lenne és mégis megjön. Sok szor van kémiai terhesség csak nem tudunk róla. Voszont legalább az akkor kiderűl hogy teherbe tudsz esni.

Jó nézelődést és tovabbi jó turkálást😘

febr. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

Gondolom itt egyikőtök se hagyja a férjének, hogy belerakja 🙂 már elnézést, de az nem baj mikor bőnyállal nyalja a pi*átokat, de fel ne nyúljon már senki mert az beteges?

Kérdező, én annyit tudok segíteni, hogy végig fent volt a méhszaj, mikor meg kellett volna jönnie szinte teljesen lejött, meg is ijedtem, de végül nem jött meg. És vissza is húzodott egészen fel :) szóval nemtudom mennyire mérvadó a méhszáj állapota 🙂

febr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én alkalmazom a termékenységtudat módszert (cirka 5. éve) és vígan elmondhatom, hogy ez egy nagyon is jó kis "önanalizáló" tudás.

Amiből én észrevettem, hogy valami lehet, az az, hogy a méhnyakszájam puha maradt és nem mozdult egyáltalán, illetve a 6-7. dpo-n volt egy hővisszaesésem. Ez mindkét terhességemnél így volt, de nyilván nem húzható rá mindenkire. Nyákban nem vettem észre változást.

febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó 3 válaszadó, bocsánat, hogy csak most válaszolok nektek, de az első 2 kedves komment miatt nem is volt kedvem először visszajönni....

Igen, én is a termékenységtudatot próbálom alkalmazni most, csak nem olyan könnyű kiismerni magam, még csak a második hónapom, nincs rutin.... Tulajdonképpen még nem vagyok annyira ráfeszülve még, csak vannak információk, amikre még nem találtam választ...

Igem, gondolom, nekik a párjuk sem turkál sehol 😅🙈

Ennyi frigid embert.... 🙈🙈🙈

febr. 15. 20:26
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem igazából abból tudsz következtetéseket levonni, hogy magadhoz képest milyen változások vannak esetlegesen. Sajnos ezt neked kell kitapasztalnod, mindenki más. :)

Nekem volt már 1 év rutinom mire teherbeestem kb. tervezetten, így elég erős volt a sejtés, hogy valami történik.

febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!