Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Csak én unom már azokat a...

Csak én unom már azokat a kérdéseket, ahol mindenki azt hiszi, hogy 2 nappal az aktus után már biztosan terhes csak mert több a folyása és mert kicsit felpuffadt a hasa?

Figyelt kérdés
Számomra már annyira unalmas, hogy naponta 10-15 olyan jellegű kérdés érkezik ami arról szól, hogy szurkál a kérdezőnek a hasa meg kicsit fel van puffadva meg folyása van, akkor ő biztosan terhes. Manapság a nők 70%-a hihetetlenül nehezen esik teherbe, ráadásul ezek a tünetek ezer más dolognak is betudhatóak. Például annak is, hogy az ember bemagyarázza magának...Na de amikor azt olvasom, hogy együttlét után 3-4 nappal már terhesen érzik magukat, szerintem az már kicsit túlzás. Én nem akarok bántani senkit, csak nyilván itt nem orvosok ülnek, mindenki azt várja, hogy majd az itt ülök belelátnak a testébe, hogy milyen folyamatok indulnak el, ráadásul olyan tünetekkel ami úgymond természetes. Ilyen a hüvelyi folyás is ... Semmire nem lehet következtetni belőle.
2012. nov. 19. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Egyet értek!
2012. nov. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 Jégtánc ***** válasza:
89%
Nem csak te unod:)))
2012. nov. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%
Ennél mar csak a láthatóan negatív tesztrol készült kép feltöltése a rosszabb "ugye ti is látjátok a két csíkot" kommenttel, a nem vak hozzászólókat lepontozva
2012. nov. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Én is nagyon unom, de valahol sajnálom az olyanokat akik így ennyire "erőlködve" akarnak babát, biztosan régóta próbálkoznak. 34hkm
2012. nov. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem, félreértés ne essék nem azokról beszélek akik már 6 éve próbálkoznak és nagyon akarják a babát. Őket én is nagyon sajnálom, bár attól nem lesz jobb ha olyat látnak magukon ami valójában nincs!(de még később lehet)
2012. nov. 19. 13:46
 6/18 anonim ***** válasza:
90%

De én is unom, el sem olvasom.

Kiborít: 2 napja voltunk együtt, holnap kellene megjönnie, csináltam tesztet, de teszt szerint nem vagyok terhes, aztán csináltam még huszonegy tesztet, de egyik szerint sem vagyok terhs, de görcsöl a hasam, és érzékenyek a melleim is. Szerintetek terhes vagyok????

2012. nov. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Én azt is borzasztóan unom, hogy mindenki azt hiszi, akinek kicsit erősebb a csík a tesztjén, hogy ikreket vár. Meg a sógornőjének az unokatestvérének a nagymamájának ikrei voltak, akkor neki is lehetnek e...
2012. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%
OMG! Komolyan, erősebb csík és ikerterhesség. Van ám tudományos alapja biztos. Én ilyet még nem olvastam. Szerencsére.
2012. nov. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Egyetértek..És még annyi hogy én ha akarok valamit kérdezni előtte megnézem nem e tett fel valaki hasonló kérdést, és ha találok, elolvasom a válaszokat is, ha nem egyértelmü, vagy merül fel még kérdés ott kérdezek..Mért kell kiirni minden alaklommal ujj kérdést, mikor kismillió egy ugyanojan van már....áá engem ez őrit meg..Mindenki azthiszi az ö esete más???vagy nem értem..
2012. nov. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Húú még jó hogy ez az erősebb csíkos dolog egy baromság, akkor nekem már hatos ikreim lennének, mivel több mint egy héttel a nemvárt után teszteltem, és nagyon erős csík lett! :D
2012. nov. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!